Harpagan Czupurna Ostroga
Harpagan Czupurna Ostroga
Harpagan Czupurna Ostroga
% alk. 6.4
Blg 16.0
5907637971145addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Szpagacik na dwóch koniach? Pikuś!
Okiełznał setki dzikich rumaków. Odkrył tysiące konnych trików! Był najlepszym jeźdźcem na wschód Edenu! Wszystko zaczęło się jednak kilkadziesiąt lat temu. . .
Gdy był z niego mały szkrab znalazł przy dogasającym ognisku stojące obok pewnego starego, śpiącego kowboja buty. Takie zupełnie niczyje. Indianin i ostrogi? No murowany mistrzunio ujeżdżania.
Werble!
Tadam!
No i poszliśmy za modą, z nurtem i uwarzyliśmy DDH IPA! A co! Przed Wami Czupurna Ostroga! Totalna bomba chmielowa. Amarillo + Ekuanot + Citra + Simcoe + Mosaic zrobiły swoje. Aromatycznie i goryczkowo.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-24 12:14:23

oceny Oceny

Użytkownicy 6,67 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,67 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-24 19:12:32
Pierwszy łyk i już wiadomo, że temat pierwsza klasa. Gładkie, słodowe, mocno nachmielone, treściwe. Przyjemne w piciu - bogate. Kolejne łyki dorzucają coraz większe pokłady słodyczki i goryczki. Cytrus, żywica, kwiat (zioło?). Niewielkie ściąganie. Poszło w 3 minuty. Na butelce nie ma daty spożycia/ numeru warki - ale mam podejrzenie że trafiło mi się wyjątkowo świeże piwo. Bo jeśli tak smakuje cała warka to ... pffff ... mózg rozje****. Moja pierwsza pozycja z Harpagana - no Panie! Brawo!
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-02-05 15:58:34
Wyczuwalna mocna mieszanka chmieli. Klasyczna, żywiczna i chmielowa IPA, która dość dziwnie pachnie. Grafika świetna, ale u Harpagana irytuje brak podawania odmian chmielu użytych do danego piwa.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-12-21 22:17:57
Barwa bursztynowa , zmętniona konkretnie choć nie całkowicie. Piana biała , drobna , średniej trwałości , mogła dłużej wytrzymać bez dwóch zdań. Lacing niezły. W aromacie mocna cytryna bądź limonka ale tak bardzo specyficznie pachnie , mocno sztucznie mimo że to piwo bez aromatów. Jest też odrobinę utlenione , karmelu też trochę jest. Taka IPA bardziej w starym stylu zdecydowanie. Mało tu DDH. Średni ten aromat jeśli mam być szczery i średnio mi się podoba. W smaku podobnie , IPA w starym stylu , jest karmel , średnio to pijalne piwo. Goryczka niezła , gaz przeciętny , wytrawne , niezłe ciało. Na dodatek mało tu tego co obiecują czyli DDH , za mało chmielu zdecydowanie wyczuwalnego. Jest niedobre , zbyt karmelowe w nieprzyjemny sposób. Chmielu tyle co kot napłakał. W aromacie na początku było coś czuć, teraz już tyle co nic. Przynajmniej nie czuć że jest tu 7 wolt ale to marne pocieszenie. Nie wypiję tego piwa , idzie w kanał , smutno mi ale zdarza się. Słabizna , dla masochistów karmelu jak najbardziej ale szkoda nerwów. Poddaje się , warka do 09.06.2021 trafiłem na minę zdarza się.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-10-02 11:16:44
Piana puszysta, drobno-pęcherzykowa w odcieniu écru. Średniej wielkości. Utrzymująca się dłużej. Lacing bardzo zacny i obfity. Mianowicie o drobnej, w okół strukturze \"firanek-falbanek\". Barwa bursztynowa - zmętniona. W aromacie, raczej nuty słodko-chlebowe. Głównie na podbudowie słodowej. Jakiekolwiek owoce schodzą na dalszy plan... Po chwili ujawnia się lekki miód oraz lekki DMS zwłaszcza po zamieszaniu w szkle. W smaku lekka słodycz landrynkowa, przełamana dobrą, średnią goryczką. Pod koniec konsumpcji czuć, nieco nutkę alkoholową w przełyku. Lekki chleb no i owoce bardzo przytłumione. No cóż tym razem słabo Harpagan.
Wysycenie: średnie
Warka do: 30.09.2019
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.