Harpagan Czupurna Ostroga
Harpagan Czupurna Ostroga
Harpagan Czupurna Ostroga
% alk. 6.4
Blg 16.0
5907637971145addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Szpagacik na dwóch koniach? Pikuś!
Okiełznał setki dzikich rumaków. Odkrył tysiące konnych trików! Był najlepszym jeźdźcem na wschód Edenu! Wszystko zaczęło się jednak kilkadziesiąt lat temu. . .
Gdy był z niego mały szkrab znalazł przy dogasającym ognisku stojące obok pewnego starego, śpiącego kowboja buty. Takie zupełnie niczyje. Indianin i ostrogi? No murowany mistrzunio ujeżdżania.
Werble!
Tadam!
No i poszliśmy za modą, z nurtem i uwarzyliśmy DDH IPA! A co! Przed Wami Czupurna Ostroga! Totalna bomba chmielowa. Amarillo + Ekuanot + Citra + Simcoe + Mosaic zrobiły swoje. Aromatycznie i goryczkowo.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-24 12:14:23

oceny Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,4/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-10-02 11:16:44
Piana puszysta, drobno-pęcherzykowa w odcieniu écru. Średniej wielkości. Utrzymująca się dłużej. Lacing bardzo zacny i obfity. Mianowicie o drobnej, w okół strukturze \"firanek-falbanek\". Barwa bursztynowa - zmętniona. W aromacie, raczej nuty słodko-chlebowe. Głównie na podbudowie słodowej. Jakiekolwiek owoce schodzą na dalszy plan... Po chwili ujawnia się lekki miód oraz lekki DMS zwłaszcza po zamieszaniu w szkle. W smaku lekka słodycz landrynkowa, przełamana dobrą, średnią goryczką. Pod koniec konsumpcji czuć, nieco nutkę alkoholową w przełyku. Lekki chleb no i owoce bardzo przytłumione. No cóż tym razem słabo Harpagan.
Wysycenie: średnie
Warka do: 30.09.2019
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-09-08 20:26:23
Lekki cytrusowy aromat. Jest też lekko chmielowy. Piana średnia, drobnopęcherzykowa. Piwo jest złociste, klarowne. No jest herbaciana nuta. Aromat przeciętny. Piwo dobre, ale tylko dobre chciałoby się powiedzieć. Jest podbudowa słodowa. Piwo ma dość solidne ciało. Jest gładko. Goryczka jest i to taka nawet średnia. Niestety jest trochę herbaciane, a przez to mało orzeźwiające. Brakuje owocowości. Natomiast warto pochwalić za taki przyjemny aftertaste, który jest lekko słodki. Piwo jakich z pewnością na rynku jest wiele.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010