Harpagan Astralny Żar
Harpagan Astralny Żar
Harpagan Astralny Żar
% alk. 9.0
Blg 24.0
5907637971374addbarcode
ulubione: 1

Kosmos, mgławice, pierścienie, spadające gwiazdy. . . Czyż nie brzmi to romantycznie? A przecież tam w górze jest jeszcze on! Henry! Spójrzcie tylko na ten błysk w oku, na ten czarujący uśmiech. Temu facetowi nie oprze się żadne stworzenie we wszechświecie. Podrywacz totalnie idealny. . . I ma dwa rozpieprzające system blastery!
Dodał: nietzsche - 2019-11-16 18:17:31

oceny Oceny

Użytkownicy 8,2 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,2 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-06-28 19:04:25
No dobry aromat. Bardzo palony i czekoladowy. Uwielbiam takie rzeczy. Nuty melanoidynowe się pojawiają. Połączenie czekolady i paloności obłęd. Piana bardzo słaba. Piwo czarne, nieprzejrzyste. No w szkle to samo, tylko dwukrotnie intensywniej. No pyszotka, takie trochę też cukierki kukułki. Pyszności. Tak dobrego, klasycznego Stouta i ułożonego nie piłem dawno. Jestem zaskoczony, bo nie spodziewałem się takiego dobrego piwa. Najpierw ciało, jest męga gęste. Turbogładkie. Aksamitne. Lekkie jest wysycenie. W smaku początkowo czekolada, ale nie taka wybitnie gorzka. Następnie zmienia się to w kawę i tu już mamy bardziej gorzko. Całość jest okraszona fajną palonością. Piwo jest likierowate. Jest kwaśność od słodów palonych. Jest jedna rzecz, której mi tu brakuje. Goryczka. Jest widocznie niska i słaba. Samo piwo nie jest zbyt słodkie, więc brak tej goryczki nie spowodował tu katastrofy, ale jej brak jest widoczny. Piwo pyszne. Polecam. To niemal książkowy Stout.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
SlawekT
starstarstarstarstar

2021-05-30 23:39:02
Wygląd: barwa ciemnobrunatna,. piana niewielka szybko zanika zupełnie, nasycenie niskie.
Zapach: czekolada, kawa, nie co dymu, ciemne słody.
Smak: czekolada, kawa, lekko kwaskowe, nieco słodkie, goryczka niska.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2021-02-16 20:25:36
Barwa czarna , zmętniona całkowicie. Piana mocno beżowa , drobna , w miarę trwała i zostawia niezły lacing. W aromacie jest chmiel , niby Sabro ale kokosa brak , bardziej mandarynka . I żywica też , nie wiedział bym że to ciemne piwo po aromacie. W smaku tu już czuć ciemną stronę mocy. Dalej cytrus , żywica , mandarynka może być faktycznie z Sabro. Lekko palone , goryczka niska. Bardziej z tych wytrawnych. Gaz niski , świetnie ułożone. W miarę pełne , nie mam większych zastrzeżeń. Czuć że była użyta laktoza. Bardzo dobre , gdyby był kokos z Sabro było by jeszcze lepsze pewnie. Jest klasycznie dla stylu , tego oczekiwałem. Warka do 01.10.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-02-07 12:47:39
Dobre w smaku i aromacie piwo typu imperial stout. Ma swoją moc, lecz przede wszystkim jest treściwe i charakterne. Dobrze ukryty alkohol. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.