Harpagan APA
Harpagan APA
Harpagan APA
% alk. 4.7
Blg 11.0
5907637971176addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Harpagan.
Chcemy Wam przedstawić naszą nową serię piw opartą o klasyczne, sprawdzone style. Te piwa nigdy się nudzą, te piwa mogą być świetną okazją do zarażenia się miłością do craftu! Całą swoją energię przeznaczyliśmy by piwa stały na tak samo wysokim poziomie, jak wszystkie nasze inne piwa! Chcemy tą serią trafić do restauracji, knajpek i hoteli! Oczywiście będą też dostępne w zaprzyjaźnionych pubach i na półkach Waszych ulubionych sklepów. Najważniejsze jest jednak by te piwa trafiły do nowych ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać naszego lekko dziabniętego podejścia do życia i piwa! Jeśli nas już znacie, śmiało po nie sięgajcie! Dobra cena i mega wysoka jakość Wam podpasują!
APA jest lekka i szczodrze nachmielona amerykańskim chmielem. Ma bogaty cytrusowy aromat oraz wyraźnie zaznaczoną goryczkę.
[opis prosucenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-29 10:13:56

oceny Oceny

Użytkownicy 5,86 / ilość: 7
Goście 8 / ilość: 1
średnia6,13 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar

2019-12-30 19:03:01
Warka do 02.06.20.
Bardzo dobre piwo. Trwała piana, Wyraźny aromat leśno-żywiczny z domieszką cytrusów. W smaku dominuje las, odrobina cytrusów i zero karmelu. Goryczka wyraźna, szlachetna. Piwo półwytrawne, jednak nie jest puste, ma pełnię w smaku. Mocno pijalne, jestem na tak.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-09-13 15:02:45
Drobno-pęcherzykowa piana w kolorze écru. Utrzymująca się. Lacing widoczny w postaci maźnięć. Barwa miodowa - zmętniona. W aromacie landrynki, owoce cytrusowo-egzotyczne oraz miły żywiczny powiew w tle charakterystyczny, również pod styl. W smaku lekkie, zwiewne - 11,0 Blg/4,7 alk. Co nie znaczy w tym wypadku, że mdłe czy wodniste. Jest dość wyraźne i bogate w zasyp co przejawia się na walory. Goryczka na mocnym-średnim poziomie nie zalegająca. Smaczna i wyraźna. Słodycz na niskim poziomie. Całość dobrze ułożona i poukładana. Warka ładnie uwydatnia oraz prezentuje moc i \"charakter\" amerykańskich chmieli (wyznacznikiem jest poziom ekstraktu).
Wysycenie: średnie
Warka do: 25.09.2019/12
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.