Harnaś Okocimski
Harnaś Okocimski
Harnaś Okocimski
% alk. 6.0
Blg 12.1
5900014004245addbarcode
ulubione: 2

Piwo jasne pełne, którego sprawdzona receptura jest sekretem jakości. To piwo stanowi doskonałe połączenie składników oraz gwarantuje jego głęboki i pełny smak. To oczywiście slogan producenta. Jest standardową propozycją, która nie odbiega znacząco od średniej. Producent piwa akcentuje, że kupując Harnasia wspierasz tatrzańskie drapieżniki.
Dodał: Rob_Rock - 2016-11-22 15:26:27

oceny Oceny

Użytkownicy 3,42 / ilość: 33
Goście 4,38 / ilość: 60
średnia 4,04/10 / ilość: 93

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-04 20:35:10
Kupiłem na próbę po jakichś siedmiu latach przerwy w piciu tego trunku, żeby powspominać dawne studenckie dobre czasy i parafrazując dalej słowa znanej piosenki starego dobrego zespołu - czuję się jakoś dziwnie... Dzisiaj Harnaś jest taki sam albo gorszy.
awatar
MaciejZG
starstarstarstarstar

2020-05-23 16:16:14
Robiąc zapasy piwa na weekend na półce zobaczyłem Harnasia i przypomniała mi się reklama teraz NOWY Lepszy harnaś. No to się skusiłem i zaryzykowałem. Kolor odziwo ładny piana nawet się utrzymuje, i na tym koniec pozytywów. Zapach jakiś dziwny ale nie śmierdzi już jak środek do odkażania a tak było wcześniej. W smaku też widać poprawę chociaż szału nie ma. Kiedyś było trzeba wypluć teraz da się przełknąć chociaż człowiek się krzywi. Nawet lekko wyczuwalna goryczka. Są gorsze na rynku, ale więcej nie kupię.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-15 13:53:03
Tanie niestety w tym wypadku znaczy, c*****e. J***e kwasem i warzywami. Smakuje także jednowymiarowo. Niesamowity kwas i alkohol, zdecydowanie nie tego się nie spodziewałem po trunku mego dzieciństwa. Nostalgia to k***a, niestety harnaś nie wytrzymał próby czasu. 5 tylko i wyłącznie za sentyment i szacunek do króla jedynego Harnolda na zawsze pierwszego.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-12 00:48:20
Król Gór w końcu wjechał na salony! Jest to piwo, które zdecydowanie najczęściej piłem, kupowane było zawsze ze względu na swoją bardzo niską cenę, która ostatnimi czasy niestety szybuje w górę w zastraszającym tempie, co mnie bardzo niepokoi. Z względów sentymentalnych, bardzo rzetelnie podszedłem do jego oceny, jednak niczym pozytywnym mnie on nie zaskoczył. W aromacie da się wyczuć jajco i warzywa, czyli trochę gorzej niż inne koncerniaki, głównie z uwagi na to jajco. W smaku jest on mocno rozwodniony, nagazowany mniej niż np. Warka, poza tym czuć tu lekki alkohol. Sprawia to, że jest on na pewno pełniejszy w smaku, problem leży w tym, że nie takiej pełni się oczekuje. Wygląda bardzo ładnie, bez zastrzeżeń. Jak wspominałem, posiadam ogromny sentyment do tego piwa, pijałem wersję starą, czyli Harnasia Okocimskiego, jak i nową, czyli Jasne Pełne, i raczej jest to to samo, może lekko na korzyść wersji dawniejszej. Ogólnie piwo średnie, jednak na pewno kupię je jeszcze niejeden raz, z uwagi na duży sentyment i wspomnienia. Osobiście polecam. Baco, będzie dzisiaj lone? E KURRRWA, BĘDZIE LONE!
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010