Hajer Flaps
Hajer Flaps
Hajer Flaps
% alk. 4.7
Blg 12.0
IBU 31
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Drugie piwo ze śląskiego browaru rzemieślniczego Hajer, który powstał w 2015 roku. Uwarzone w browarze Reden Świętochłowice. Browar Hajer został założony przez trzech przyjaciół z górnego śląska, łączą oni pasję do muzyki z nowofalowymi piwami. Wszystkie piwa z tego browaru będę z pewnością nawiązywać do kultury i tradycji tego regionu. Flaps American Wheat to piwo górnej fermentacji, niefiltrowane oraz niepasteryzowane. Flaps to posiłek regeneracyjny na śląsku. Najpierw flapsa dostawało się w robocie. Potym przestali, chyba ktoś je wszystkie zjod. . . Wracamy do dobrej tradycji Flapsa po szychcie. Jak mosz fajrant to siednij se, dychnij i wypij se Flapsa, Gorzkie, treściwe, bez mynsa ale z chmielem. Skład: woda; słody: pszeniczny, Pale Ale, Carahell; Chmiele: Chinook, Citra, Cascade; Drożdże: Safale US-05. Polecana temperatura serwowania to przedział 8-11°C. Piwo miało swoją premierę 26 czerwca 2015 roku.
Dodał: stacher93 - 2015-07-11 10:43:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 20
Goście 8,2 / ilość: 5
średnia7,64 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Damcio88
starstarstarstarstar

2019-09-20 15:16:55
Barwa cytrynowa, zmętniona. Odrobinę kwaskowate. Owoce cytrusowe ktore czuc, nie jakos bardzo intensywnie podkreślają smak i wybijają się na pierwszy plan. Lekka goryczka. Piana ladnie oblepia szkło choć nie pozostaje z nami na dluższą chwilę. W smaku dobre.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
PiwowarWWA
starstarstarstarstar

2015-09-22 20:41:52
Piękny , słodki aromat owoców, intensywnie wydobywa się przy otwarciu. W smaku wyraźna goryczka,brak słodkości, charakterystyczne amerykańskie nuty od chmieli, pszenica na właściwym miejscu. CO2 wysokie, barwa jasna, wysoce mętna.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
Wingman
starstarstar

2015-07-20 19:19:50
Świetne, orzeźwiające piwo o mocno cytrusowym aromacie. Mętne, o pomarańczowej barwie. Dość obfita piana szybko opadająca. Trzy chmiele doskonale wyczuwalne w goryczce. Bardzo pijalne, doskonałe na gorące dni.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar

2015-07-16 22:40:19
Piwo bucha po otwarciu intensywnym cytrusem prosto z amerykańskiego chmielu, chyba każdy będzie zadowolony z aromatu. Piana bardzo ładna, biała i gęsta, całkiem długo się utrzymuje. Smak bardzo intensywny, czuć trochę pszenicy, jest fajna goryczka i bardzo fajna kwaskowatość. Wszystko gra bardzo ładnie. Polecam, jeden z lepszych American Wheat-ów jakie piłem ostatnio, ustępuje tylko Amerykańskiej Pszenicy z Jury.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.