Gubernija Velvet Brown Ale
Gubernija Velvet Brown Ale
Gubernija Velvet Brown Ale
% alk. 5.9
4770395228667addbarcode
ulubione: 1

Brown Ale uwarzone przez litewski browar Gubernija Brewery. Ciemne piwo o bogatym smaku, wyprodukowane z trzech rodzajów słodu i gorzkiego chmielu Magnum oraz Perle.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-03-18 19:59:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,27 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,27 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2024-02-24 01:13:21
Miało być ALE, ale podchodzi pod koźlaka,,,,ogólnie ten browar jest problematyczny - nic nie smakuje tak jak wskazuje etykieta, ale nie można powiedzięc że jest fatalne. Na tle kiepskich koncerniaków biorąc pod uwagę cenę (tylko niewiele więcej od byle jakiego piwa) można sięgnąc. Ale nie ma co liczyć na jakieś walory smakowe. Ktoś napisał że to ciemne piwo.... no nie wiem jęśli Warka Strong jest ciemnym piwem to także i to jest ciemne i postawiłbym je na jednej pólce z Warką Strong. Sięgam bardzo rzadko, a jak sprubuję to potem przez kilka tygodni pamiętam żeby jednak wybrać coś innego. Takie bardzo przeciętne piwo, bez zachwytu ale i narzekać nie można
awatar
ezavv
starstarstarstarstar
2023-04-12 19:19:45
Ciemne Ale. Jest ciemne, kojarzy się z porterowym, bockowym smakiem
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2021-01-27 21:57:05
Barwa ciemny rubin , zmętniona choć nie całkowicie. Piana lekko beżowa , drobna , średniej trwałości i zostawia ładny lacing. W aromacie mocno słodowe , chlebowe , karmel i słodycz to czuć bez dwóch zdań. W smaku to samo , choć słodycz wg mnie za wysoka jak na takie piwo. Ciało w miarę pełne , gaz przeciętny , goryczka nawet zaznaczona. Słodowe , chlebowe głównie. Zgadzam się z komentarzem poniżej że średnio pijalne przez tą słodycz która nie pasuje z chlebowością i goryczką. No nie , mi to nie podchodzi , lubię słodkie ale nie w takiej kombinacji. Warka do 07.04.2021. Pewnie po części kwestia gustu ale to nie dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar
2020-10-24 16:14:38
Bardzo zbliżony smak do koźlaka, natomiast czuć, że w tym przypadku jakakolwiek goryczka występuję. No i to dobrze robi, ponieważ tak jak inne piwa z tego browaru są one zbyt słodkie. Zbyt słodkie przy braku ciekawych nut słodowych (no może oprócz Ambera). Pijalność średnia. Piwo do wypicia, natomiast kolejny raz po nie nie sięgne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.