Grodzkie Niefiltrowane
Grodzkie Niefiltrowane
Grodzkie Niefiltrowane
% alk. 5.2
5902325000701addbarcode
ulubione: 8
cena: 2,19 zł

Piwo typu lager, niefiltrowane, jasne pełne. Piwo utrzymane w barwie bursztynowo-miodowej, naturalnie mętne (zawiesinę zawartą w produkcie stanowią szlachetne kultury drożdżowe). Zawiera słód jęczmienny. Delikatne w smaku z dominującymi nutkami słodowymi. W zapachu wyczuwalne są drożdże. Gęsta,szybko opadająca piana jest jedną z charakterystycznych cech tego piwa.
Dodał: kam3k - 2012-03-01 08:44:00

oceny Oceny

Użytkownicy 4,82 / ilość: 124
Goście 6,48 / ilość: 176
średnia5,79 / ilość: 300

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grisza44
starstarstarstarstar
2024-05-31 02:45:51
Piwerko z datą 12.04.25, bączek
Wygląd: sok jabłkowy, ciemna słomka. Klarowne. Piana bardzo uboga, od razu redukuje się praktycznie do zera. zostaje obwódka, ale i ona szybko znika. Bez lejsingu. Dolewka wlana bardzo agresywnie, a piana i tak schodzi bardzo szybko do zera. Przy pełnej szklance wydaje się dość mętne, nie lubie zimnego piwa, browar w temperaturze pokojowej, a szklanka jest wyraźnie zamglona.
Aromat: Mokry karton. Lekki kwasior. Jakiś słód. Bardzo mało intensywny zapach. Na skórze czuć śrubki, ale też nie jakoś super intensywnie. Ogólnie to woda z mokrym kartonem. Jest też wyczuwalny aldehyd octowy.
Smak: Wysycenie wysokie. Kwasior mega. Kwaśne aż wykręca gębę. Wodniste. Puste. Goryczka może i jakaś jest, ale bardzo szczątkowa. Na pierwszym planie jest kwasior, na drugim jest kwasior. Apijalne piwo. Jest metaliczny posmak, jakbym pił piwo nie ze szklanki, a z jakiegoś metalowego naczynia. Kwaśne, puste, wodniste. Ma też jakiś cierpki posmak. Czuję podświadomie, jakbym pił jakąś wodę Ołowianka z ujęcia w Bytomiu. Bliżej temu trunkowi do lemoniady niż piwa. Zostawia posmak śrutu, ciała tutaj nie ma, od razu uderza kwasowość, finisz metalowy. Dramat. Piwo, czy raczej cała marka, do skasowania i zapomnienia. Dramat, odradzam
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 2, wygląd: 1 )
awatar
weizenfan
starstarstarstarstar
2024-05-13 17:28:24
Butelka: bączek 0,33l, beżowo-brązowa estetyka, na froncie nazwa i pejzaż pola i miasta. Składu brak, opisu brak, ekstraktu brak. Kapsel z herbem, ale nie wiem czyim.
Aromat: w butelce bardzo lekki słód i nic poza tym. W szkle faktycznie lekkie żelazo, piwo praktycznie nie ma aromatu.
Kolor: złoty, piwo jest klarowne.
Piana: niezbyt wysoka, średniopęcherzykowa, opada szybko. Lacingu brak.
Smak: no niestety aromat nie zapowiedział nawet połowy wrażeń. W piwie jest tyle żelaza, że spokojnie na złomie lepiej oddać puszkę razem z piwem, a nie po wypiciu, będzie profit. Test skórny potwierdza metal już bezsprzecznie. Pełnia bardzo słaba, piwo ociera się o wodnistość. Przy przytrzymaniu na języku wychodzi tam niby jakiś chlebek, ale to trochę żenujące, żeby trzeba go było ze świecą szukać. Goryczka lekka, jabłkowa, niesmaczna. Finisz średniodługi, metaliczny. W smaku zaczyna wychodzić też alkohol. Nie da się tego uratować. Połowa piwa poszła do kibla.
Ogólna ocena: w tej formie piwo niestety jest do zlewu. Wszystko tu jest do poprawy.
Kupione: 28.03.2024, Auchan, cena: 3.59zł, data ważności: 17.11.2024
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 2 )
awatar
Coolerss
starstarstarstar
2024-03-31 20:57:17
Masakra... woda z posmakiem... hmm... czegoś. Wstydzą się składu, więc chyba zlew, bo pić się TEGO nie da...
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Coolerss
starstarstarstar
2024-03-31 20:58:53
Edit: Pierwszy raz wylałem produkt "piwny"... fuj...
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Tombo
star
2024-03-06 22:10:09
Kupiłem (w ciemno dla ładnego kapsla) w tzw. bączku w Biedronce (18.09.2024). Pachnie b. słabo (z gwinta majaczą b. nieśmiało słody, a na pierwszym planie coś jakby żelazo, metaliczna nuta). W smaku podobnie. Wysycenie średnie, słaby lacing. Dziwnie się to pije, nie dziwię się, że niektórzy wylewają.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.