Grodziskie Session Ale
Grodziskie Session Ale
Grodziskie Session Ale
% alk. 4.5
5905279533523addbarcode
ulubione: 11

Grodziskie Session Ale to lekkie i złożone w smaku piwo o wyczuwalnej, owocowo-kwiatowej nucie. Łączy cechy klasycznego piwa typu Ale z pijalnością lekkiego pilsa. Chmielone na zimno polskim chmielem Sybilla, który zbudował aromat i delikatnie wzmocnił goryczkę. Wysoko wysycone i pełne w smaku dzięki powtórnej fermentacji w butelce.
Składniki: woda z Grodziska Wlkp., słód jęczmienny pilzneński, cukier kandyzowany ciemny, chmiele: Sybilla, Magnum, drożdże grodziskie. Zawiera osad drożdżowy. Piwo utrwalone, zastosowano metodę refermentacji w butelce.
Dodał: nietzsche - 2019-07-22 08:05:47

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 127
Goście 4 / ilość: 3
średnia6,5 / ilość: 130

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
dart
starstarstarstarstar

2023-07-13 16:27:26
Bardzo kwiatowe. Plus nieśmiały, zielony banan. Jeśli ktoś lubi węgierskie wina ze szczepu irsai oliver, to będzie zachwycony. Aromaty perfumowe, jak dla mnie, mogłyby być bardziej intensywne. Ale jak napisali, tak jest: pijalne, kwiatowe, lekkie. Wieka przyjemność.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Kiszkor2
starstarstarstarstar

2023-03-23 21:26:54
Pierwsze co rzuca się to mega mocne wysycenie. W zapachu przyjemne, kwiatowe nuty. Napis na etykiecie obiecuje złożony smak, niestety to obietnica bez pokrycia. Piwo jest co najwyżej średnie, a zastanawia bardzo długi okres przydatności przy tym ekstrakcie i ilości alkoholu...
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
SoupDog
starstarstarstarstar

2022-12-16 21:31:20
Drobnopęcherzowa piana, dość obfita. Trunek mętny w kolorze jasnego żółtka jaja. Wygląda jak oranżada. W smaku też oranżada, może dlatego, że wysycenie wysokie i do tego kwaśny smak. Czuć metal, nie przeszkadza to zbytnio, jednak czuć. Dziwne piwo z osadem na dnie, w którym zapewne jest wszystko, co najciekawsze. Mam wrażenie, że to session ale jest nieułożone, ale można to tłumaczyć fermentacją w butelce. Trzeba butlę potrzymać rok lub dłużej w piwnicy, aby właśnie ocenić ten produkt. Generalnie jest w tym potencjał w kategorii rześkich piw na lato.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Topór
star

2022-10-17 19:14:59
Właściwie nie ma się do czego specjalnie przyczepić. Dobre piwo może bez jakichś wyraźnych aromatów, ale za tę cenę naprawdę jest to dobry wybór.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 10 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.