Grodziski Tropical Wheat
Grodziski Tropical Wheat
Grodziski Tropical Wheat
% alk. 4.5
Blg 11.0
IBU 30
5905279533646addbarcode
ulubione: 1

Grodziski Tropical Wheat to piwo pszeniczne warzone z amerykańską odmianą chmielu Centennial i pulpami egzotycznych owoców - guanabany, marakui i calamansi. Połączenie łagodnego charakteru pszenicy z intensywnie cytrusowym chmielem, owocami i grodziskimi drożdżami sprawiło, że nasz Tropical Wheat jest wyjątkowo orzeźwiający
Dodał: Lukasz - 2021-05-30 17:42:02

oceny Oceny

Użytkownicy 6,77 / ilość: 39
Goście 10 / ilość: 1
średnia6,85 / ilość: 40

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2021-07-13 23:17:05
Partia do 09.04.2022. Aromat - z butelki głównie goździki; natomiast ze szkła poza goździkami czuć tropikalne owoce i lekką kwasowość. Wyglad - kolor słomkowy, dość mętne, spore wysycenie, piana średnia (i wysokość, i jakość, i trwałość). Smak - kwasowość i owoce tropikalne na pierwszym planie, potem czuć goździki oraz delikatna goryczkę, pojawiają się też nuty słodowe.

Piwo jest całkiem przyjemnie w odbiorze, ale spodziewałem się czegoś innego. Liczyłem, że skoro to wheat (nawet tropikalny), to zamiast goździków otrzymam nuty znane z belgijskiej pszenicy. Stąd ode mnie 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-24 23:22:40
Smaczne piwo. Nawet bardzo. Tyle wystarczy?
A pierdolenia o słabej goryczce to hipokryzja. To piwo ma goryczkę, ale ta goryczka pochodzi od białych części pomarańczy.
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2021-06-05 07:24:30
Bardzo udane piwo. Aromat owoców tropikalnych, w smaku również na pierwszym planie tropiki a najbardziej wyczuwalna marakuja. Przewija się smak słodki z kwaśnym. Goryczka na niewielkim poziomie ale wyczuwalna. Jeśli chodzi o pszenice mogłoby być nieco jej więcej. Piwo zmętnione. Wysycenie średnie. Na upalne dni idealna opcja. Ode mnie 8/10.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Basileus81
starstarstarstarstar

2021-06-03 21:10:01
Warka 04.09.22. Piana gęsta lecz ulega redukcji. Piwo silnie zmętnione, jasnożółte. Wysycenie na średnim poziomie. W aromacie bardziej cytrusowe niż egzotyczne. W smaku goryczka przechodząca w owocową cierpkość. Piwo bardziej cierpkie niż goryczkowe. Dla fanów. Dla mnie na mały plus.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.