Grodzisk & Live Oak Grodziskie Imperialne
Grodzisk & Live Oak Grodziskie Imperialne
Grodzisk & Live Oak Grodziskie Imperialne
% alk. 7.0
Blg 15.4
5905279533516addbarcode
ulubione: 4
cena: 6,50 zł

Piwo uwarzone w kooperacji przez dwa browary: Browar w Grodzisku Wielkopolskim oraz amerykański browar Live Oak z Austin (stolica Teksasu).

Odczarowujemy pierwsze mrozy! Rozlaliśmy nasze kooperacyjne Grodziskie Imperialne uwarzone razem z Live Oak Brewing Company z Teksasu. Czego się spodziewać po tej nowofalowej interpretacji klasycznego stylu?
Po pierwsze, jest dwa razy mocniejsze (ekstrakt 15,4%, alk. 7%).
Po drugie, o wiele bardziej chmielowe i dymione od piwa w stylu grodziskim.
No i jest zdecydowanie New England, czyli mocno zamglone i owocowo-cytrusowe dzięki potężnemu ładunkowi chmielu Zula od PolishHops. - opis producenta.

Piwo pasteryzowane
Składniki: woda z Grodziska Wlkp., słód pszeniczny suszony dymem dębowym, słód pilzneński, chmiel (Zula i inne odmiany od PolishHops, Magnum), drożdże „grodziskie”
Dostępne w butelkach zwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: nietzsche - 2018-12-10 10:04:28

oceny Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 42
Goście 8,45 / ilość: 22
średnia 7,77/10 / ilość: 64

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
szab12
starstarstarstarstar

2019-08-19 09:55:08
Kolor bursztynowy, spora piana. Zapach wędzonka, w smaku wędzonka, pełnia. Nie jest wodniste, w przeciwieństwie do klasycznych grodziskie, szampanowe, pijalne. Cena 4,99 zł w Lidlu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
matiwi
starstarstarstarstar

2019-08-05 22:05:14
Niestety kompletnie się nie odnalazłem w tym piwie. Za dużo wędzonki i zbyt wyczuwalny alkohol. Nie każdemu ten styl podejdzie.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-07-31 19:30:14
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu świetne aromaty wędzone, naprawdę bajeczka coś co lubię, ponadto lekka zbożowość i owocowość, podbudowa słodowa. W smaku wędzonka nadal na pierwszym planie, solidnie osiada na podniebieniu, dużo słodowych klimatów, mniej cytrusowych jednak są nieznacznie wyczuwalne, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, spora treściwość, dębowina elegancko gości na kubkach smakowych, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Grodzisk, etykieta w żółtej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 27.05.2020. Zdecydowanie są to moje klimaty, uwielbiam dobrej jakości wędzonkę w piwie, a z taką mamy tu niewątpliwie do czynienia. Imperialny Grodzisz to styl, który z pewnością zapadnie mi na dłużej w pamięć. Wędzony, a przy tym świeży i orzeźwiający, bez dwóch zdań dodaję do ulubionych i wystawiam mocną 8 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
bartaspl1
starstarstarstarstar

2019-07-31 14:42:40
Piwo mocne i ciężkie jak dla mnie. Bardzo treściwe i z fajną goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.