Griner Jasne Pełne
Griner Jasne Pełne
Griner Jasne Pełne
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode
cena: 1,79 zł

Piwo w butelce 0,5 l typu PET, dostępne w sieci PoloMarket, wyprodukowane przez Browar Van Pur. Kolor słomkowy, w smaku lekko słodowe, wodniste. W zapachu przewaga słodu. Generalnie bardzo średnie piwo, konkurencja dla Wojaka.
Dodał: mattrocker - 2015-06-29 09:10:50

oceny Oceny

Użytkownicy 4 / ilość: 2
Goście 4,4 / ilość: 5
średnia4,29 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-08-11 13:12:28
Piana drobno i gruboziarnista, szczątkowy lacing, szybko opada do skromnego wianuszka, aczkolwiek utrzymuje się na poziomie około 0,5 centymetra. Barwa trochę ciemniejsza słomkowa, przejrzyste. W zapachu niestety sam landrynkowy słód. W smaku niesamowita słodycz, chemia i woda, zero goryczki, wysycenie na niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, puszeczka taka lechowa, niezbyt wyględna. Sama gazowana i posłodzona woda plus chemia, maksymalna ocena za ten napój piwopodobny w takiej cenie to 3.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-08-02 20:28:22
Nie mogę zgodzić się z tym pociskiem na grinera. Ten z VanPura (jest z Głubczyc wpuszce i tego radze omijać) jest naprawdę przyzwoity. Mówimy tutaj o tanim piwie najepkowym. Jeśli mam wybierać pomiędzy dużo droższym i gorszym np. tyskim to wiadomo jakie wezmę. Po pierwsze nie ma wyraźnie wyczuwalnych błędów. Po drugie każda butelka smakuje tak samo (dobrze). Po trzecie jest wyczuwalna gorycz, więc IBU ma wyższe niż typowe koncerniaki. Wreszcie plastikowa butelka jest tego piwa dużą zaletą :)
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-07-08 23:09:35
Rzadka kiła... Chyba, że ktoś jest miłośnikiem zasady: im tanij tym lepiej.
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-07-02 21:38:27
Ale jesteście szybcy niedawno się pojawiła w katalogu a ja piłem je w tamtym roku na wakacjach czyli macie rok opuznienia , a co do piwa schłodzone było nawet dobre kupione w Polo markecie o wiele lepsze od ich Van Horna. Polecam spróbować kosztowało niecałe 2zł (w 2014).
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.