Greene King Yardbird
Greene King Yardbird
Greene King Yardbird
% alk. 4.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Piwo nazwane na cześć amerykańskiej legendy jazzowej Charlie Bird Parkera – Bird, aromat przypomina produkty za Atlantyku z wyczuwalną nutką cytrusów i roślin trawiastych, w smaku zawiera słodową słodycz o ciekawym bursztynowym kolorze.
Dodał: krzysiek.w17 - 2014-07-15 18:25:40

oceny Oceny

Użytkownicy 6,62 / ilość: 21
Goście 7,22 / ilość: 9
średnia6,8 / ilość: 30

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-02-29 01:23:22
Piana praktycznie zerowa, opada momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie prezentuje się pod zupełnie żadną postacią. Barwa ładna bursztynowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu mieszają się aromaty kwiatowe, owocowe i cytrusowe, jest to bardzo przyjemny, świeży zapach. W smaku przede wszystkim słodkie, karmelowe, z ciekawą zarysowującą się niewyraźnie goryczką, poza tym nic ciekawego się tu więcej nie dzieje, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel od browaru greene king, etykieta stylowa, elegancka, szkoda, że tak ciężko schodzi z butelki, graficznie jednak przedstawia się świetnie. Solidny Pale Ale, bez szału bo i styl w końcu nie jest mocno fascynujący. Dość pijalny wyrób, orzeźwiający z dobrze zaznaczoną goryczką...W mojej opinii to jednak trochę za mało i powiewa tu nudą...6 to moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Slainte
starstarstarstarstar
2015-07-04 13:26:02
Wzorcowe pale ale - chmiel, słód, słodycz, akcenty kwiatowe. Doskonałe. Bez trudu zawstydza większość smakowanych dotąd przeze mnie prób górnej fermentacji podejmowanych przez polskie browary i browarki.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2015-01-22 20:40:03
Barwa złota, idealnie klarowna.Piana biała, zbudowana z średnich i grubych bąbli, które bardzo szybko pękają.W chwili nalewania jest wysoka na centymetr, jednak warstwa, którą tworzy nie jest równa.Od samego początku podziurawiona po jednej ze stron.Po chwili zostają śladowe wyspy i minimalna obręcz.Ślady jakie zostają na szkle są grube, aczkolwiek nie równe i umiarkowanie trwałe.Aromat delikatny, w oddali wyczuwalna ciężka nuta słodowa o wytrawnym profilu oraz akcenty trawiasto-ziołowe.W smaku również piwo nie należy do najbardziej treściwych.Po typowo angielskiej, słodowej pełni pojawia się lekka słodycz i cytrusy a następnie nieco cierpka, specyficzna, zalegająca, ziołowa goryczka o średnim natężeniu.Piwo podczas picia sprawia wrażenie gładkiego i aksamitnego.Nasycenie na poziomie średnio-niskim.Przyzwoite piwo, w sumie czegoś takiego się spodziewałem.Da się odczuć, że mamy do czynienia z piwem z Wielkiej Brytanii.Z jednej strony lekkie, z drugiej dość treściwe i niebanalne.Duży plus za ładną etykietę.Któryś już produkt tego browaru i kolejne niezłe piwo, chociaż bez zachwytu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2014-07-15 18:29:09
Co za durny opis...
\"w smaku zawiera słodową słodycz o ciekawym bursztynowym kolorze.\"
Od kiedy to smaki mają barwy?
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.