Greene King Noble
Greene King Noble
Greene King Noble
% alk. 5.0
5010549305905addbarcode
ulubione: 1

Jasno złoty kolor. Piana na początku na około 0,8 cm i opada w 1-2 minuty do małego kożuszka, który utrzymuje się przez jakiś czas. Zapach lekkiego słodu karmelowego i chyba kwiatowego i gdzieś tam w tle znikomo chmiel. W smaku słodkawy słodowo-chmielowy. Nagazowanie średnie.
Dodał: michalmachpl - 2014-12-22 11:26:19

oceny Oceny

Użytkownicy 5,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-08-03 23:12:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie przejrzyste i klarowne, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu przyjemne nuty owocowe, coś jakby cukierkowe aromaty, lekka zbożowość, ziołowe akcenty. W smaku slodkawe, z ciekawym przyprawowym aromatem, po ogrzaniu lekko wyczuwalne wonie alkoholowe, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Greene King, etykieta w białej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie. Warka 10.2018. Lekki angielski lagerek z przyprawowym podłożem i ciekawym klimatem ziołowości. Pijalność wysoka, trochę zbyt wiele cukierkowych nut, przez co spada efekt orzeźwienia. W sumie do wypicia na raz (butelka 330ml) i do zapomnienia. Sesyjny wyrób na sesyjną 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.