Greene King IPA Handcrafted
Greene King IPA Handcrafted
Greene King IPA Handcrafted
% alk. 3.6
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Lekkie piwo o ciemnobursztynowej barwie i niewielkiej choć trwałej pianie. Aromat jest karmelowo-owocowy, w smaku przeważa słodowość, z akcentami chlebowymi, goryczka jest bardzo stonowana, zaś wysycenie dość wysokie.
Dodał: krzysiek.w17 - 2014-10-27 14:19:45

oceny Oceny

Użytkownicy 4,71 / ilość: 14
Goście 5 / ilość: 5
średnia4,79 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lenchu89
starstarstarstarstar

2015-06-20 07:41:56
Piwo zakupiłem w Anglii, w wersji butelkowej, świeże. Podekscytowany zacząłem degustację niemal od razu po powrocie do domu... Kolor ładny... i to tyle. Aromat lekko kawowy, znośny. W smaku słabizna, do tego to ściągające odczucie w ustach.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
bartaspl1
starstarstarstarstar

2014-11-22 12:13:28
Z IPA nie miało to za dużo wspólnego. Aromat minimalnie przypominał ten z piw typu IPA. W smaku tak samo. Kolor ładny nic więcej. NIE POLECAM
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2014-11-20 18:51:18
Piłem w wersji puszkowej, dostałem je w InterMarche, za 4 zł.Śmiałem się, że to chyba moja najtańsza IPA w życiu.Jednak po wypiciu uświadomiłem sobie, że IPA to tylko nazwa w tym piwie.Barwa bursztynowa, klarowna.Piana wysoka na centymetr po nalaniu, biała.Składa się z drobnych oraz średnich pęcherzy.Opada powoli do nieprzerwanej warstwy, z grubszym pierścieniem.Pozostawia ładne, trwałe i grube firanki na szkle.Aromat bardzo delikatny, słodowy, praktycznie nic innego nie da się wyłapać.W smaku również przeważa słód, następnie ujawnia się delikatna i trwała goryczka chmielowa.Nasycenie średnio-niskie.Bardzo przeciętne piwo, trochę męczące w smaku.Faktycznie jakieś tam zadatki na ten gatunek były, jednak wszystko zbyt mało aromatyczne i intensywne.Ogólnie w cenie 4zł nie jest złe.Patrząc też przez pryzmat bardzo niskiego woltażu, zapewne ekstrakt był również niziutki.Myśląc o tym piwie, które zostało uwarzone pewnie na około 10% wag. ekstraktu, muszę powiedzieć, że nie było złe.Ogólnie fajna opcja w tym InterMarche.Oprócz tego opisywanego była taka sama IPA z widgetem Azotowym.Old Golden Hen, Belhaven Black Stout i Belhaven Best Draught.Moim zdaniem każde z tych piw w cenie 4zł to okazja.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
dawid3003
starstarstarstarstar

2014-11-13 17:10:46
Może wygląda ładnie i aromat całkiem przyzwoity, ale w smaku ma swoje braki. Piłem wersje puszkową, ale to nie to, po prostu jest za mało wyraziste co przekłada się na całokształt smaku. Możliwe że komuś smakuje i odpowiada to piwo mi jednak nie podeszło.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.