Green Head Space Monkey
Green Head Space Monkey
Green Head Space Monkey
% alk. 8.2
Blg 18.5
5907222883181addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Green Head.
Dziennik Pokładowy #13:
Space Monkey
Przemierzając bezkres galaktyki IPA, naktnęliśmy się na bliźniaczą planetę Ziemi - Double. Żyją na niej małpy wyspecjalizowane w piwowarskim fachu. Tubylcy są bardzo gościnni, ich piwo wyśmienite... zostajemy tu na dłużej.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel, drożdże.
Polecana temperatura serwowania to 14-16°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-12-02 15:25:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,33/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-04-19 20:33:29
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca piękny i trwały lacing na ściankach szkła, ogromny plus za nią. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu świetne nuty owocowe, cytrusy, delikatna egzotyka, żywiczne oraz zbożowe klimaty, ponadto coś jakby subtelny waniliowy aromat. W smaku owocowość i egzotyka utrzymują się, choć są stonowane gładkim klimatem zbożowym, puszysta struktura dzięki dodatkowi płatków owsianych i pszennych, goryczka lekko zalegająca o profilu cytrusowym, ciekawa kontra kwaskowa, jak na słuszny woltaż świetnie zamaskowany alkohol, piwo jest wysoce pijalne, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta natomiast świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 31.05.2020. Naprawdę konkretna, aromatyczna i treściwa hazy IIPA. Browar Green Head zaskakuje mnie po raz kolejny zdecydowanie na plus. Pijalność wręcz powala na kolana, wow, piwo jest wybitnie gładkie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę że jest to opcja Double. Ode mnie ma 8 z dużym plusem i bez dwóch zdań dodaję je do ulubionych. Można tylko pogratulować browarowi.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-12-03 21:58:02
Aromat pełny, chmielenie na aromat czuć, lecz nieco się zawiodłem brakiem intensywności. Mętne, barwa jasno-herbaciana. Piana bardzo gęsta, zbita, drobnoziarnista. Trwałość na doskonałym poziomie. Goryczka w smaku zgodna z gatunkiem, bardzo wysoka, trawiasta, żywiczna, delikatnie ściągająca. Wchodzi od razu, bez ostrzeżenia i później długo zostaje w ustach. Piwo ma sporo ciała, alkohol jest doskonale schowany i wysokiego woltażu nie czuć nadto. Bardzo udane, jedynie poprawiłbym aromat piwa, powinien być bardziej zdecydowany.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010