Gouden Carolus Classic
Gouden Carolus Classic
Gouden Carolus Classic
% alk. 8.5
Blg 18.0
IBU 16
5425006240130addbarcode
ulubione: 2

Piwo Gouden Carolus Classic produkowane jest według tradycyjnych, sprawdzonych metod. Jego smak zmienia się w zależności od długości fermentacji. Sposób produkcji oraz bogaty bukiet trunku stawiają go w czołówce belgijskich piw.
Dodał: Shinodin - 2016-03-29 19:04:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 4
średnia7,89 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-10-07 00:03:16
Wygląd: kolor rubinowo-brunatny, klarowne, ładna drobna piana, obfita, beżowa, ładny lacing.
Zapach: Piwo ma termin do października, a ciągle jeszcze czuć aromatyczny chmiel w typie niemieckim, bardzo wysoka fenolowość, korzenna z dominacją goździka, suszone owoce, powidło i odrobina karmelu, ostre, pikantny.
Smak: To również nie jest odfermentowanym pustakiem, treściwe, pełne, słodkawe, goryczka niewielka, choć chmielowość, ta z zapachu, wyraźna, wyraźny orzech, trochę śliwki, rodzynki i innych suszonych owoców, karmelu, trochę kawy zbożowej, wyraźna belgijska przyprawowość, lekko pikantne, bardzo dobre, bardzo złożone, bardzo dobrze ułożone, alkohol ukryty.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-04-22 22:23:52
Piana kremowa, gęsta i puszysta, wysoka na około dwa centymetry, bardzo powoli opadająca, utrzymuje się praktycznie w takim samym stanie do końca degustacji, ładny i ciekawy lacing. Barwa jaśniejsza rubinowa, zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu nuty słodowe, karmelowe, suszone owoce, winne aromaty. W smaku wytrawne, ale jednocześnie świeże, czuć przyprawy na języku, goryczka minimalna, alkohol pomimo 8,5% w ogóle nie wyczuwalny, świetna owocowa kontra słodowa i równie dobra kwaskowa, piwo rozgrzewa przełyk, wysycenie na niskim poziomie. Kapsel od producenta, etykieta bardzo elegancka, że tak się wyrażę premium w iście królewskim stylu. Ciekaw byłem tego mojego pierwszego carolusa i nie zawiodłem się, solidna robota, aromatyczne i wytrawne o bardzo wysokiej pijalności piwo, karmelowa i owocowa słodycz dobrze zbalansowane, nic tylko dać do leżakowania i otworzyć na specjalną okazję, 8 z plusem ode mnie, dodaję zdecydowanie do ulubionych piw, polecam!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.