Gościszewo Rybak
Gościszewo Rybak
Gościszewo Rybak
% alk. 5.7
Blg 12.5
5903364108038addbarcode
ulubione: 15

Cierpliwość i pokora to cechy, które natura potrafi wynagrodzić. W przypadku piwa naturalnego stosujemy 5-tygodniowy okres leżakowania i brak filtracji, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Prawdziwe piwo, dla prawdziwych ludzi – uwarzone tradycyjnie, w zgodzie ze sztuką piwowarską i naturą.
Dodał: Browariusz - 2015-01-05 09:52:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,36 / ilość: 114
Goście 7,84 / ilość: 69
średnia6,92 / ilość: 183

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
WaldemarS
starstarstarstarstar

2022-03-05 16:09:10
Brązowa, zgrabna butelka z ciekawą etykietą łączoną wspólnie z kontrą oraz firmowym kapslem z logo browaru Gościszewo przypadła mi do gustu. Warka 20/07/2022 3237. Barwa jasnozłota, opalizująca, zmętniona z wysoką i bardzo trwałą, drobno pęcherzykowatą pianą oraz solidnym lacingiem do końca picia. Wysycenie spore, ale prawidłowe. W zapachu wyraźne nuty słodowe i drożdżowe. W smaku gładkie, pijalne, a prym wiedzie słód i w tle przemoczone zboże bądź piwniczny, mokry karton i szmata. Nie potępiam tych walorów zapachowych i smakowych podobnie jak w odniesieniu do prawdziwych żółtych serów pachnących starymi skarpetami :) Goryczka wyraźnie zaakcentowana, dominująca nad delikatnymi akcentami chmielowymi i kwaśnymi. Dla mnie ten lager naturalny i niefiltrowany jest bardzo porządnie uwarzonym piwem i mam same pozytywy po obaleniu dwóch butelek w czasie mojej przygody z degustacją Gościszewa Rybaka. 9/10.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-09-28 05:53:35
Klarowne złoto z porządną pianą. Co do ilości i struktury. Aromat słodowy, lekko kwaśny.
Bardzo słodowe. Z nutą ziemistą, piwniczną. I całkiem porządną goryczką.
Solidna klasyka.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-09-23 21:44:29
Piwo jest świetne.
Lekkie zmętnienie, piana na dwa palce i długo się trzyma. Dawno nie widziałem tak fajnej piany. Nie jest kremowa ale biała i drobna. Super.

Zapach herbaciany, przyjemny, goryczkowy i słodowy ale nie słodkawy. Spoko

Smak. Mineralne i niewysokie nagazowanie podkreśla walory.
Pełne, jest w nim coś słodkiego (monachijski) ale szybko kontrowane trawiastą goryczką, minimalna kwiatowość. Goryczka długa, zalegająca, przyjemna, charakterystyczna dla polskich chmieli.

W kategorii - bombowe piwo.
awatar
Basileus81
starstarstarstarstar

2020-12-22 22:10:53
Warka 30.05.21 r. Piana na dwa [alce, drobno i średnio pęcherzykowa, trwała z lacingiem. Piwo zmętnione, lekka mgiełka, kolor bursztynowy, wysycenie średnie do niskiego poziomu. W zapachu słód, szmaciany zapach. W smaku również słodowo, z lekka goryczką i dość mocno wyczuwalny posmak szmaty taki a la goździk, obecny zwłaszcza przy przełknięciu i wydechu. Piwo nie jest zbyt słodkie, dość ostre w smaku, daje lekko rozcieńczalnikiem, lizolem, mokrą szmata. Czy to dobrze? Zdania mogą być podzielone. Osobiście wolę bardziej stonowane, zbilansowane lagery o raczej czystym profilu smakowym. Piwo dla fanów.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.