Gościszewo Bock
Gościszewo Bock
Gościszewo Bock
% alk. 6.3
Blg 16.0
IBU 45
5903364108335addbarcode
ulubione: 9

Gościszewo Bock to, jak łatwo odgadnąć, klasyczny koźlak. To także kolejne z piw browaru warzone wyłącznie z jedną odmianą chmielu (Single Hop Hallertau Cascade). Efektem jest piwo o silnej słodowej podstawie, delikatnej goryczce i zdecydowanym chlebowym aromacie.
Dodał: piwowarwwa - 2014-06-06 11:01:05

oceny Oceny

Użytkownicy 7,06 / ilość: 35
Goście 7,92 / ilość: 12
średnia7,28 / ilość: 47

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-01-30 19:02:12
Obecnie już ma inną etykietę. 55Bock. W smaku lekki porter. Może się podobać, bo gorzkawy lekko pod koniec.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-09-30 20:59:00
Wygląd: kolor mocnej herbaty, ciemno miedziany, ładna drobna piana, beżowa, niezbyt trwała, lacing znikomy.
Zapach: trochę bałem się Cascade, bo do koźlaka nie pasuje i w zapachu nie ma go w ogóle, ale Hallertauerm wali jak dobry pils, korzennie, kwiatowo, poza tym jak to w koźlaczku, nuta melanoidynowa i karmelowa, dosyć mocna alkoholowa
Smak: W smaku już czuć Cascade i średnio mi to leży, taka delikatna cytrusowość z karmelem, smakuje trochę jak typowa AIPA polskiego krafciku ;) natomiast tego, czego oczekuję od Bocka nie ma w ogóle, piwo jest wodniste, ten cukier resztkowy, a zostało go w teorii sporo, idzie w taką pustą słodycz. Jest strasznie średnie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2015-08-21 19:16:54
Piana słabiutkia, beżowa drobnoziarnista, bardzo szybko dziurawi się do miernej otoczki okalającej ścianki kufla. Barwa ciemniejsza miedziana, nie jest do końca klarowne, trochę mętne. W zapachu bardzo aromatyczne, nuty karmelowe, suszone owoce, wędzone akcenty. W smaku dość wytrawne karmelowe i wędzone słody dość długo utrzymują się na podniebieniu, słaba goryczka na pewno nie na poziomie 45 IBU, wysycenie na średnim poziomie.Kapsel od browaru Gościszewo, etykieta już zupełnie inna : http://1.bp.blogspot.com/-6wUdddxKzqI/VSafMe2... ciekawa i zwracająca uwagę. Piłem już zdecydowanie lepsze bocki, ten jest dla mnie zbyt wodnisty, trochę mało wyrazisty, słaba kontra słodowa, mierna goryczka... nie mogę powiedzieć żeby to było złe piwo, ale jak na bocka to średni wyrób, nie wiem czy się tak pogorszyło, czy tak po prostu zawsze smakowało, więcej niż 6 nie mogę dać.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2015-08-17 23:47:03
Cena : 5:40 , Kolor : idealny brąz , piana nie za wysoka lekko kremowa , zapach : słodowo karmelowy ,lekkie suszone owoce , i jakby won alkoholu , smak : wyraźnie karmelowy , lekka kawa i zdecydowany ciemny słód ,chmielowa końcowa goryczka , nie jest to piwo które zaliczę do ulubionych jednak ciekawe doświadczenie
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.