Gościszewo 55 Pils Single Hop: Hallertauer-Mittelfrüh
Gościszewo 55 Pils Single Hop: Hallertauer-Mittelfrüh
Gościszewo 55 Pils Single Hop: Hallertauer-Mittelfrüh
% alk. 4.5
Blg 11.6
IBU 37
brak koduaddbarcode
ulubione: 7
cena: 5,80 zł

Chcemy aby był to najlepszy polski Pils, właśnie dlatego sięgnęliśmy po legendarny niemiecki chmiel- Hallertauer Mittelfruh. Tylko jeden, ale za to bardzo aromatyczny, sprawdź jak smakuje to bezkompromisowe piwo. Optymalna temperatura serwowania 7 - 9°C. Styl: PILS Single hop: Hallertauer Mittelfrüh. W zapachu akcenty: karmelowe, słodowe, owocowe, żywiczne, mleczne. słodkie, chmielowe; bardzo przyjemne. Smak bogaty i złożony, składający się z akcentów intensywnego chmielowego aromatu, akcentów miodowych, karmelowych, żywicznych, kwiatowych, owsianych, cytrusowych, chlebowych. Goryczka bardzo zrównoważona,żywiczna, wyczuwalna, na poziomie - 37 IBU. Kolor bursztynowy, średnio zmętniony. Piana średnio obfita drobno -
pęcherzykowa, lekko oblepiająca szkło. Piwo rześkie, kojące pragnienie.
Dodał: piwowarwwa - 2014-01-13 16:08:35

oceny Oceny

Użytkownicy 7,18 / ilość: 51
Goście 7,93 / ilość: 15
średnia 7,35/10 / ilość: 66

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-09-20 15:40:54
Drobno-pęcherzykowa, sztywna, obfita czapa piany w kolorze écru (WoW!!!). Utrzymująca się ładnie. Lacing w postaci maźnięć. Barwa żółta-słoneczna - zmętniona (w tle liczne drobinki drożdży). W aromacie konkretna doza chmielowa! Można wymieniac i wymieniać... No dobra: słód, karmel, cytrusy, kwiaty, miód, płatki owsiane, chlebek oraz akcenty mleczne i żywiczne. Wszystko się zgadza. Delikatne i nie przesadzone zapachy. Konkretna robota! Smak to już trzeba poczuć indywidualnie względem siebie. Dla mnie jest obłędny. Goryczka pod styl niemiecki. Jest wyraźna lecz nie zalegająca w tym wypadku. To jedno z nie wielu piw, które wznoszą człowieka na wyżyny ba! Co najmniej w Tatry by podziwiać piękno natury tak jak z tą warką - piękno natury! Przykładowo-podręcznikowy Światowy Pils z najwyższej możliwej półki! Wielki ukłon i ogromne brawa Browar Gościszewo! Oby tak dalej!
Wysycenie: średnie
Warka do: 15.12.2018r
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-09-20 14:51:03
Poleciało odświeżone foto do moderatora :)
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Qubas
star

2018-09-08 14:49:57
Zmiana szaty graficznej bardzo dobrze wpłynęła na na smak, moim zdaniem jest to obecnie najlepszy pils na rynku(przynajmniej z tych które piłem)
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-06-18 23:40:53
Wygląd: kolor ciemna słomka, ładna piana, spora, lacing obrączkowy, grube płaty
Zapach: dawno nie czułem piwa, w którym mittelfruh gra tak pięknie, bergamotka taka z Earl Greya, anyż, kwiatowość, subtelna korzenność, jakaś jagoda, do tego chlebowość, delikatna siara
Smak: Tego pilsa na Bavarii zjechałem, a tu zagrało wszystko poza jedną rzeczą, ale ważną, wysyceniem, Bavaria była przegazowana, to ma zbyt niskie wysycenie jak na pilsa, a jest naprawdę niezłe, gładkie, chlebowe, lekko siarkowe, bardzo fajnie chmielowe, goryczka nieznaczna, w niemieckim typie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010