Gorzka Prawda Sowa
Gorzka Prawda Sowa
Gorzka Prawda Sowa
% alk. 5.1
Blg 17.0
IBU 70
brak koduaddbarcode

Nasz amerykański stout to zbawienie dla zmysłów gdy szukasz chwili wytchnienia od codziennego korpo-zgiełku, czelendże, brancze, asapy, fakupy zostaną daleko w tle, a Ty zachłyśniesz się niesamowitą głębią smaku. Niezależnie od tego czy będziesz relaksował się przy meczu w domowym zaciszu, czy w pubie, sowa pokaże Ci zawsze swoją czilującą moc.
Dodał: Shinodin - 2017-08-07 14:07:44

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-09-11 22:54:16
Piana beżowa, drobnoziarnista, dość szybko dziurawiąca się i całkowicie zanikająca, wobec czego ciężko tu mówić o jakimkolwiek lacingu. Barwa ciemniejsza brunatna, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu świetne nuty kawowe i czekoladowe, palone akcenty, karmelowe klimaty, w tle, trochę Ameryki czyli cytrusy i żywica. W smaku kawa i czekolada zdecydowanie dominują na podniebieniu, dobra kontra kwaskowa, goryczka konkretna, lekko zalegająca o profilu cytrusowym, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w biało-niebieskiej kolorystyce, z tytułową sową na froncie grafiki, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 09.03.2018. Kolejne piwo od Gorzkiej Prawdy, tym razem jest to American Stout. Bardzo treściwe, pełne i aromatyczne wydanie tego stylu piwa. Niezły balans pomiędzy palonością i czekoladą a cytrusami i właśnie o to powinno chodzić w tym przypadku. Sowę stawiam na równi z American Black od Pinty, Grubym Joem od Jana czy Smolarzem z Profesji, to znaczy na mocne 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.