Gorączka złota
Gorączka złota
Gorączka złota
% alk. 4.9
Blg 12.0
IBU 32
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

American Pale Ale uwarzone przez browar Gentleman.
Dodał: Shinodin - 2018-01-24 18:24:46

oceny Oceny

Użytkownicy 5,75 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar

2017-07-06 23:32:35
Bez szału APA, na pewno bardzo dobrze pijalna, z umiarkowaną goryczką. Mało cytrusów, trochę karmelu i nuta melanoidyn. Jak dla mnie główną wadą jest brak cytrusów, a główną zaletą jest bardzo dobra pijalność.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-05-15 20:54:02
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawia całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, dość mocno zmętnione. W zapachu nuty jakby miodowe, słodowe, cytrusy gdzieś dalej w tle, klimaty zbożowe i nawet lekko karmelowe. W smaku słodkie, z nie zalegającą goryczką o profilu bardziej zbożowym niż cytrusowym, słabsza kontra kwaskowa, minimalnie wyczuwalny alkohol, owocowość i kwiatowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w czarnej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, jest natomiast całkiem nieźle opisana. Warka 30.09.2017. Nie jest to najprzyjemniejsza APA jaką w życiu piłem, za dużo tutaj sztucznej słodkości, za mało cytrusów i konkretnej, lekko zalegającej goryczki. Piwo jak najbardziej pijalne, lecz raczej dla niewybrednych smakoszy, nie zadowoli każdego podniebienia, choć na początek przygody z tym stylem może nie być takie złe. Mi to nie wystarcza, dlatego też 6 z minusem będzie moją oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.