Golem Tongue Out!
Golem Tongue Out!
Golem Tongue Out!
% alk. 6.6
5908282500094addbarcode

Piwo, które połączy fanów chmielu i kwasu. Tongue Out to kwaśna India Pale Ale. Aromat zdominowany przez owoce egzotyczne pochodzące od chmielu. W smaku z kolei świetny balans pomiędzy cytrusami, solidną dawką goryczki i orzeźwiającą kwaśnością. Piwo jest lekkie, rześkie i wybitnie pijalne. Ciepłe dni tuż, tuż i ten egzemplarz będzie mile widzianym wyposażeniem naszej lodówki.
Dodał: marti86 - 2020-05-09 14:17:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-05-16 14:41:02
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, dość gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jednak szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu czuć mocno kwaskowe nuty jogurtowe, owocowy, trochę soczkowy klimat, lekka żywica oraz kwiaty, ziemisty akcent. W smaku wyraźnie kwaskowe, jest konkretny jogurcik, dalej wchodzą żywica połączona z owocami, najbardziej tymi żółtymi, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, sporo ciała, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta a raczej naklejka od Golema, minimalistycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 21.04.2021. Piłem podstawową wersję tego piwa, to znaczy bez zakwaszenia i smakowało mi chyba bardziej. Było bardziej soczyste owocowe i żywiczne, tutaj jednak kwasik jogurtowy daje mocno sobie znać. Oczywiście jest to nadal dobre, treściwe, solidnie chmielone, orzeźwiające piwo, ale bez dodatku Sour w nazwie smakuje lepiej, kwestia gustu. Ode mnie dostaje 7 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.