Golem Solitary Descent
Golem Solitary Descent
Golem Solitary Descent
% alk. 6.5
Blg 18.5
5908282500124addbarcode

Uwarzone przez Browar Golem.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód żytni, laktoza, łuska kakaowca, aromat waniliowy, aromat czekoladowy, chmiel Magnum, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-07-23 13:03:44

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,33 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-08-30 17:44:41
Fajnie czekoladowo. Delikatnie palono. Przyjemnie. Piana niska, drobna. Piwo ciemnobrązowe, barwa głęboka. W szkle czuć wanilię, ale taką sztuczną. Do tego aromat stał się taki płaski, gdzieś zniknęła ta czekolada. Piwo jest przeciętne. Wysycenie delikatne. Ciało średnie. Jest gładkie. Takie jest puszyste. Niestety w smaku mocno pusto. Bardzo słodko. Wręcz ulepek. W smaku głównie karmel. Nie czuć czekolady! Po takim aromacie oczekiwałem fajnie czekoladowego piwa. Karmel i jakaś taka nuta. Taka wręcz odstraszająca nuta. Jest palone. Goryczka jakaś jest, ale w tej słodyczy nie ma znaczenia. Słodki, wodnisty ulep. Słabe piwo. Ledwo dopije.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-11-17 13:12:45
Barwa czarna , zmętniona całkowicie. Piana beżowa , drobna , niska , i szybko znika. Wiadomo z takimi dodatkami piwo nie ma zazwyczaj piany. Lacing niemal zerowy. Wygląda tak jak się spodziewałem. W aromacie przyjemnie czuć zarówno czekoladę jak i wanilię i laktozę. Na aromatach na 100 %. Mi to nie przeszkadza , przynajmniej się do tego przyznają na etykiecie. Pachnie bardzo przyjemnie , ale nie wiedział bym że to porter. Mimo to też oczekiwałem takiego aromatu i mi się bardzo podoba. W smaku trochę więcej jest tego portera wyczuwalnego. Zrobiony wg mnie w angielskim stylu. Trochę słodowości i dodatki które powodują że to piwo jest jednak deserową odmianą tego stylu. Niska goryczka , niski gaz , kremowe , w miarę pełne , słodkie ale nie ulep na szczęście. Żadne Pastry żeby nie było. Wg mnie bardzo dobre piwo , bardziej w angielskiego portera wg mnie a nie bałtyckiego. Warka do 10.06.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.