Golem & Piwna Stopa Fetyszysta 2.0
Golem & Piwna Stopa Fetyszysta 2.0
Golem & Piwna Stopa Fetyszysta 2.0
% alk. 7.0
Blg 15.0
5907222604762addbarcode

Fetyszysta to piwo, które warzymy raz w roku we współpracy z Piwną Stopą - naszym zaprzyjaźnionym poznańskim pubem. Wersją, którą dzierżysz w dłoni, otrzymała podwójne turbodoładowanie naturalnym sokiem z czarnej porzeczki oraz kwasem mlekowym. 430 litrów soku na 2000 litrów piwa to najwyższa dawka, jakiej kiedykolwiek użyliśmy. W wyniku tego szalonego eksperymentu otrzymaliśmy niezwykle owocowe i potężnie kwaśne piwo, którym przełamujemy kolejne bariery. Na zdrowie!
Dodał: David_Haye - 2019-11-27 19:44:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,2 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,2/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Soket
starstarstarstarstar

2020-02-08 00:32:55
Kolor krwisty, porzeczki czuć w aromacie i smaku, kwas jest ale jedna wada w składzie nie ma kwasu mlekowego a w opisie jest więc tu bardzo wielka nieścisłość.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-11-26 21:28:55
Śmieszny aromat. Takie mamy połączenie banana i czarnej porzeczki. Intensywność na poziomie średnim. Piany
praktycznie nie ma, od razu znika. Barwa taka krwisto czerwona, kojarząca się z owocami porzeczki. Jest lekkie zmętnienie, ale to wkońcu Weizen, więc nie dziwota. W szkle aromat poszedł bardziej w pszeniczne akcenty i mamy lekką przyprawowość, objawiającą się nutą goździkową. No w smaku tak jak w aromacie piwo jest crazy. Wysycenie średnie. Jest fajne ciało. Piwo jest nawet przyjemnie gładkie. Jest solidna dawka owocowości porzeczkowej. Za tą owocowością objawia się słodowość w postaci akcentów bananowych. Następnie mamy potężną dawkę kwaśności. Piwo jest absolutnie nieszablonowe i inne. Niemniej dla mnie połączenie czarnej porzeczki i banana jest średnio trafione, ale doceniam pomysł piwowara. Połączenie dwóch styli, czyli weizena i sour udane. Wyczuwalne są akcenty zarówno jednego jak i drugiego stylu. Alkohol naprawdę jest fajnie ukryty. Piwo dla nonkonformistów.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010