Golem Owech Owech Hazy DIPA
Golem Owech Owech Hazy DIPA
Golem Owech Owech Hazy DIPA
% alk. 7.2
Blg 18.0
5904730961882addbarcode
ulubione: 1

Chmiele: Galaxy, Amarillo.
Dodał: Marianek - 2018-04-17 10:44:59

oceny Oceny

Użytkownicy 7,2 / ilość: 10
Goście 8,5 / ilość: 4
średnia7,57 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2018-05-30 17:11:58
Bardzo orzeźwiająca IPA , mocno egzotyczna w aromacie (z akcentami cytrusowymi) i smaku z wyraźną ale nie nachalną goryczką o profilu grejpfrutowo - żywicznym.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-05-15 20:13:38
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu bomba owocowych i egzotycznych klimatów, pewna doza soczkowości, karmelowe i kwiatowe akcenty, w tle cytrusy oraz żywica. W smaku dość słodkie, choć z wyraźną lekko zalegającą goryczką o profilu egzotycznym, dominuje o dziwo soczkowość choć nie jest to Vermont, słabsza kontra kwaskowa, owoce niepodzielnie na pierwszym planie, płatki owsiane wygładzają teksturę, mało żywicy i cytrusów, pojawiają się natomiast zbożowe wonie, dobrze zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w pomarańczowej kolorystyce, graficznie bez szaleństw, nie najgorzej opisana. Warka 09.2018. Udany wyrób Golema choć w mojej opinii bliżej mu do NE IPY niż do DIPY. Soczkowość i owocowość zdominowały kubki smakowe. Piwo jak na swój woltaż jest lekkie w odbiorze, zabrakło mi ciut więcej ciała, a byłby to naprawdę świetny wyrób. Golem trzyma dobry poziom Hazy Dipę oceniam na minimum 7 z plusem z zadatkiem na coś więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
szucik
starstarstarstarstar
2018-05-08 22:40:44
Najlepsza Double IPA w Polsce. Soczysta i chmielowa. Bez wad.
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-04-11 21:04:06
Piwo kompletne. Jest w nim wszystko. Więcej owoców niż żywicy. Trochę mango, trochę przejrzałych pomarańczy. Wszystkiego jest DUŻO. To nie zupka, to piwny żur, taki najgrubszy. Bardzo treściwe. Smak doskonale podkreśla dobrane niskie ale szczypiące gazowanie. gazowanie. Znakomite. Jedno z niewielu piw wartych not 9-10. No zachwyciłem się :)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.