Golem Mazal Adar Dagim
Golem Mazal Adar Dagim
Golem Mazal Adar Dagim
% alk. 4.7
Blg 12.5
IBU 30
5904730961387addbarcode
ulubione: 1

Piwo uwarzone przez Browar Golem z Poznania w Browarze Czarnków. Jego premiera odbyła się 4 marca 2016 roku w Multitapie Piwna Stopa w Poznaniu.

Piwo jasne, górnej fermentacji, pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody (Pszeniczny, Wiedeński), chmiele (Cascade, Tomahawk, Mosaic), drożdże (Fermentis S-04), dodatki (mirt cytrynowy)
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2016-03-13 18:30:16

oceny Oceny

Użytkownicy 7,27 / ilość: 30
Goście 8,18 / ilość: 11
średnia7,51 / ilość: 41

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-12-24 12:56:57
Bardzo drobno-pęcherzykowa, kremowa, puszysta czapa piany. Średnio-utrzymująca się. Brak lacingu. Barwa bursztynowa - zmętniona. W aromacie nuty kwiatowo-lekko-ziołowe, owocowe typu: białe owoce oraz lekko tropikalno-cytrusowe (mirt cytrynowy krąży w tle). W smaku bardzo delikatne, pijalne i rześko-cytrynowo-kwiatowe. Akcent subtelny - ziołowy wyczuwalny. Dużo owoców. Podsumowując: brakuje mi tu, nieco większej głębi.
Wysycenie: nisko/średnie
Warka do: 12.2019
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
me7a7ron
starstarstar

2018-11-02 17:03:08
Barwa bursztynowa, w zapachu miód cytryna, w smaku mocno miodowy bardzo pijalny.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-12-23 22:03:10
zapach cytrynowo ziołowy kwiatowy fajny ale przypomina jakiś płyn do naczyń, miejscami zapach przypomina ipe, osad w tym piwie to błoto, sprawia wrażenie gęstego, lekko się klei do podniebienia, wysycenie niskie, gorycz kwaśnawa lekka-średnia, średnio zalegająca, dobrze wchodzi, ogólnie bardzo dobre, po postaniu piwo straciło swoją goryczkę, może to wina ogrzania co minus, cena 8,5zł
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-06-29 16:45:20
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, lacing w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty kwiatowe, słodowe akcenty i cytrusowe oraz owocowe klimaty lecz gdzieś dalej w tle. W smaku słodkie, karmelowe, z wyraźnym cytrusowym posmakiem utrzymującym się jakiś czas na podniebieniu, ciekawa choć nie intensywna kontra kwaskowa, goryczka również o profilu owocowo-cytrusowym umiarkowanie zalegająca, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta jak każda od Golema w nietuzinkowym graficznie stylu, dość ubogo opisana. Warka 09.2017. American wheat z orzeźwiającym dodatkiem jakim jest niewątpliwie mirt cytrynowy komponuje się całkiem nieźle. Całkiem nieźle gdyż aromat cytrynowy całkowicie zakrył akcenty charakterystyczne dla piw pszenicznych. Dlatego też jest to w mojej opinii bardziej American niż Wheat, pijalność stosunkowo wysoka, jednak ja wolę bardziej zharmonizowane piwa, 6 z plusem to moja ocena. Browar Golem póki co u mnie, ani na plus ani na minus, mam jeszcze parę ich wyrobów do degustacji zobaczymy co z tego wyniknie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.