Golem Hopken! Hopken! 2.0
Golem Hopken! Hopken! 2.0
Golem Hopken! Hopken! 2.0

Nowe, stare piwo. Hopken! Hopken! 2.0. Szykujcie się na nową wersję naszego APA. Tym razem na zimno poszedł amerykański chmiel Citra, suszony, czerwony grejpfrut do kotła, a wszystko to przefermentowaliśmy brytyjskimi drożdżami, by nadać piwu więcej ciała.(opis producenta)
Dodał: Barcelonismo - 2017-03-04 14:52:07

oceny Oceny

Użytkownicy 6,82 / ilość: 11
Goście 7 / ilość: 1
średnia6,83 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Miran125
starstarstarstarstar

2017-04-28 20:37:06
Aromat: Ładne cytrusy, grejpfrut + lekki chmiel
Barwa: Bardzo jasna, zmętnione
Smak: Sesyjne. Potężnie lekkie - prawie nie czuć, że pijemy APE :P Chmielowo-grejpfrutowy atak na nasze podniebienia, plus może tam ma lekką słodycz, która zostaje w ustach :) Mała goryczka i niezalegająca to kolejny plus tego piwa. Jedyna wada to trochę zbytnia wodnistość- ale to az tak nie przeszkadza xd Polecam- dobre, sesyjne piwko :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 10 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-04-18 13:29:40
W aromacie przyjemnie cytrusy, susz. W smaku ten grejpfrut nie dominuje i jest słabo wyczuwalny,bardziej idzie w kierunku ziołowym, przyprawowym. Goryczka z czasem atakuje i jest przyjemnie cytrusowa, lecz chwilowa. Piwo jest lekkie,orzeźwiające z przyjemnie ułożonym balansem. O wiele lepsza wersja niż jej poprzednik. Golem postarał się bardziej i moja ocena to 7-/10
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2017-04-17 15:55:04
Oko: mętny, kolor trudny do określenia jakby bardzo jasny grejpfrut rubinowy/pomarańczowy. Piana rachityczna i szybko ginie.
Nos: pierwsze uderzenie cytrusy typu cytryna i grejpfrut, w wersji kwaśnej, z czasem coraz słodsze owoce cytrusowe się uwalniają. Ze szkła szerszy bukiet cytrusów.
Smak: dość złożony jak na sesyjne piwo. Dominacja chmielu i grejpfruta, do tego pojawia się na momencik słodycz zapewne od słodów i chyba ten grejpfrut był słodki, ale szybko ginie słodycz pod goryczką typu ziołowo-grejpfrutowego i to w bardzo ładnym stylu. Nie jest to gorzka skórka grejpfruta, nie ma zalegania. Jak na styl bardzo dobre piwo, które o dziwo dostarcza sporo wrażeń, a płatki owsiane też są wyczuwalne w postaci leciutkiej kremowości, piwo nie jest superwodniste, jak możnaby się spodziewać po 11,5 blg.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 5 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-04-06 21:18:20
Piwko orzeźwiające bardzo tropikalne w smaku i aromacie. Końcówka fajna bo nie dość że przyjemna goryczka to i wyczuwalny grejpfrut
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.