Golem Gehenna
Golem Gehenna
Golem Gehenna
% alk. 7.0
Blg 18.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1
cena: 6,50 zł

Piwo Gehenna w stylu Whisky Extra Stout z dodatkiem słodu wędzonego torfem, idealnie czekoladowe, uwarzone przez Browar Golem.

Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 330 ml.

Premiera piwa odbędzie się 25 lutego w czasie kranoprzejęcia w gdańskim Pubie Spółdzielczym.
Dodał: SaintBase - 2017-02-17 14:58:39

oceny Oceny

Użytkownicy 7,47 / ilość: 30
Goście 7,38 / ilość: 8
średnia 7,45/10 / ilość: 38

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-09-10 00:23:08
Piana praktycznie żadna, beżowa, drobnoziarnista, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, wobec czego ciężko mówić o jakimkolwiek lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, lekko zmętnione. W zapachu świetne wędzone klimaty, palone kable, torf, karmel i czekolada, wybitnie ciemne akcenty. W smaku na pierwszym planie karmelowa słodycz, ale aftertaste...bajka! Whisky połączone z wędzonką, palonością i torfem, posmaki te przez jakiś czas utrzymują się na podniebieniu, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na stosunkowo niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta, oprócz grafiki na froncie wykonana bardzo minimalistyczne, ubogo opisana. Warka 31.03.2018. Interesujący Whisky Extra Stout, rewelacyjne posmaki, tylko czemu tak krótko goszczą na kubkach smakowych? Gdyby było tu więcej ciała i treściwości nie wahałbym się i wystawił najwyższą ocenę jaką mogę, a tak...8 będzie sprawiedliwym wyborem. Chyba najlepszy wyrób od Golema jaki próbowałem, godny polecenia.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-08-22 20:50:18
Zapach : wędzonka , torf , spalona izolacja od kabli

Smak : wędzonka , torf , bardzo gładkie choć sprawia wrażenie wodnistego lekko.

Piwo klasyczne i poprawne jeśli ktoś chce spróbować tego stylu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-20 02:45:20
Wygląd: Kolor niemal czarny, nieprzejrzyste, piana niezbyt obfita, ale drobna jak na azocie, camo lacing, korona utrzymuje się niemal do samego końca..
Zapach: pachnie bardzo podobnie do Night Wolf Extreme, choć tu słodu whisky było tylko 40%, smoła, asfalt, torf, spalona izolacja, jakieś nuty mleczne i dałbym sobie rękę uciąć, że czuję wędzonkę wędliniarską
Smak: To są górne parametry dla FES i to czuć, piwo naprawdę pełne, wyklejające, likierowate, jest strasznie syropowate, w składzie widzę żyto palone, ale tak jakby użyto też i słodu żytniego, bardzo wędzone, torfowo, ogniskowo, popielniczkowo, goryczka znaczna, popiołowa, bardzo tu pasuje, mleczna czekolada i mleczna kawa, ta mleczność bardzo tu pasuje, zaokrągla to piwo. Lekko słodkawe ale goryczka idealnie to bilansuje. Bardzo fajnie ułożone, jestem pod wrażeniem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2017-05-21 22:37:44
Stonowany, zbalansowany ES ze słodami wędzonymi torfem, nie przegięte. Udane połączenie palonych nut stoutowych z nutami whisky. Aromaty średniej intensywności. Przyjemnie się pije, choć trochę brakuje ciała.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010