Golem Etz Chaim Lite
Golem Etz Chaim Lite
Golem Etz Chaim Lite
% alk. 2.4
Blg 8.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Golem.
Idąc dalej w klimaty niskoalkoholowe, postanowiliśmy nieco odchudzić znane Wam dobrze West Coast IPA z amchurem - Etz Chaim - i oprócz pełnej wersji wypuścić także wersję o połowę lżejszą.
Etz Chaim Lite to wzbogacone o laktozę i płatki owsiane lekkie, chmielowe piwo z dodatkiem amchuru (suszone zielone mango). Jego niska zawartość alkoholu przy jednoczesnym zachowaniu odrobiny ciała sprawi, że lato upływać będzie Wam jeszcze przyjemniej.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-22 14:26:02

oceny Oceny

Użytkownicy 6,57 / ilość: 7
Goście 6,5 / ilość: 2
średnia 6,56/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-11-29 20:36:16
zapach kwas, laktoza, cytrusy, wysycenie średnie, w smaku minimalnie cierpkie, słone, cytrusowe, czuć pełnie z płatków, gorycz pieprzna, ziołowa, może skórka cytrusów, ogólnie dobre ale Sour Shower lepsze, cena 8,2zł
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2017-09-13 19:25:41
Kolor soku cytrynowego, zmętniony. Piana jasna minimalna, opadając tworzyła bąble i dziury.
Aromat zdominowały cytrusy i owoce tropiku. Są mango, markują ale też cytryna, trwa cytrynowa, pomarańcza i limonka. Finisz kwaskowy i wytrawny.
Smak lekko kwaskowo - wytrawny, cytrusowy w nucie skórki pomarańczy, cytryny i czerwonego grejpfruta. Wsad owsiankowy wygładza doznania i nadaje piwu pełni. Goryczka niewysoka, cytrusowa i ziołowa lekko odkłada się na podniebieniu. Wysycenie pomiędzy średnim a wysokim nadaje piwu jeszcze wyższa pijalność.
Najlepszy lajcik jaki piłem ?od czasu Naftali.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2017-09-01 10:22:18
Absolutny brak aromatu (wersja schłodzona) więc to też zrozumiałe ale skoro jest on jednym z kryteriów oceny piwa to nie sposób nie wpomnieć. Poza tym szybko opadająca pianka złożona z grubych pęcherzy (wina niskiego ekstraktu) Gorycz - satysfakcjonująca ale trudno określić żródło jej pochodzenia - czy to od tego amchuru czy to od (nieokreślonego zresztą w podanym składzie) chmielu. Na pewno owocowe i pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 8, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010