Golem Double Dybuk Bourbon Barrel Aged
Golem Double Dybuk Bourbon Barrel Aged
Golem Double Dybuk Bourbon Barrel Aged
% alk. 10.0
Blg 24.0
5907222604106addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Golem.
Imperialna wersja naszego sztandarowego piwa. Żytnia gęstość, mnóstwo czekolady, słodko-gorzki balans i odrobina soli dla wzmocnienia smaku.
Jest to wersja leżakowana w beczkach po Bourbonie.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-02-24 16:35:33

oceny Oceny

Użytkownicy 8,86 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,86/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
GENzo
starstarstarstarstar

2018-11-10 20:01:34
Jest to mój pierwszy BA z tego browaru , powiem wprost . . . jest sie czym zachwycać. W smaku na pierwszym planie palone słody , akcenty żyta ( dzieki czemu piwo jest aksamitne w odbiorze ) oraz wanilia , alkohol wyczuwalny dopiero delikatnie w przełyku. Aromat to palone słody oraz szlachetny alkohol w towarzystwie wiśni w czekoladzie. Wygląd trochę słabszy ze względu na nietrwała piane. Beczka z cala pewnością zrobiła robotę i bez dwóch zdań deklasuje podstawowa wersje.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-03-03 23:20:39
Wygląd: kolor niemal czarny, ciemno beżowa piana, spora (o wiele większa niż podstawowym dybuku), ładny obrączkowy lacing
Aromat: Bardzo intensywny kokosowy, waniliowy, kukurydziano-bourbonowy, beczkowy, mega mleczna czekolada (w podstawowym była gorzka), mocna zbożowość. Podstawowy nie pachniał zbyt intensywnie, a tym (pomijam bogatość aromatów) można się upajać.
Smak: W podstawowy dybuku przeszkadzała mi sól, to albo nie jest w ogóle solone albo odrobinę, bo tej soli nie czuć, jest równie pełne co podstawowy (o ekstrakcie 16, co mnie dziwi), nawet mniej kisielowate, ale dzięki beczce bogatsze, więc mamy kokos, wanilię, taninowość i drewnianość, bourbona, migdały, toffi, dużo mlecznej czekolady, odrobinę kawy i sporo lukrecji, palone jest w opór. Alkohol dobrze ukryty, wysycenie mogłoby być odrobinę niższe.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010