Golem Atomowy Morświn
Golem Atomowy Morświn
Golem Atomowy Morświn
% alk. 6.5
Blg 15.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 5

Uwarzone przez Browar Golem.
Atomowy Morświn czyli nasze Kveik Farmhouse IPA. Fermentowane norweskim szczepem drożdży w ponad 30C, chmielone na zimno nową, amerykańska odmianą - Eureka!
Dodał: Barcelonismo - 2017-06-19 13:52:12

oceny Oceny

Użytkownicy 7,43 / ilość: 21
Goście 6,67 / ilość: 6
średnia7,26 / ilość: 27

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
matiwi
starstarstarstarstar

2019-03-13 22:07:17
Mimo wszystko od IPA oczekuję pięknego zapachu cytrusów, kwiatów itd., w tym piwie tego brak. Czekam również na harmonijne połączenie słodyczy i goryczki złamanej kontrą kwasowości. W Morświnie dominuje smak kwaśny z ziołową goryczką. Całość kończą specyficzne aromaty których nie potrafię określić, zapewne od drożdży - mi one nie podchodzą. Podsumowując bardzo drogie piwo może i wysokiej jakości jednak w zamian nie dostałem nic ciekawego.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-01-01 23:12:01
Kolor jasnego bursztynu, zmętniony. Piana zwarta, z drobnych pęcherzyków, z czasem opadła do minimalnej warstwy.
Aromat początkowo zdominowany przez cytrusy i żywiczno-sosnowe nuty, z dodatkiem cebulki. Daje to bardzo orzeźwiający efekt.
W smaku słodowe nuty zbożowe, karmelkowe i owocowe kontrowane są solidną goryczką z nucie iglastej i żywicznej. Wysycenie powyżej średniego plus wysoka pijalność.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-12-17 15:58:06
pachnie bardziej alkoholowo niż zwykła ipa, wysycenie średnie-duże, klei się do zębów i podniebienia, kwaskowate w smaku, posmak jakiejś cytryny limonki, gorycz na finiszu lekka niezalegająca, ogólnie jak na ipe to wole z większą goryczą, nie wiem czemu tu jest jej tak mało, może to wina tych drożdży albo stylu, cena 8-9zł
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-07-14 22:14:42
Piana biała drobnoziarnista, słabej jakości, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, wysoka na około pół centymetra, brak lacingu. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty owocowe, cytrusowe akcenty i coś faktycznie jakby cebula czy szczypiorek, kwiatowe klimaty. W smaku zielona cebulka jest już wyraźnie zaznaczona, świetna kontra słodowa o profilu żywicznym, goryczka adekwatna do stylu o profilu cytrusowym, słabsza kontra kwaskowa, kwiatowość i owocowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta świetnie nawiązuje do nazwy piwa, jest wykonana z humorem, a do tego nieźle prezentuje się graficznie, całkiem dobrze opisana. Warka 11.2017. Intrygująca zielona cebulka to główny przymioty tego piwa. Kveik daje radę, ciekawe połączenie smaków, współgrają ze sobą i tworzą jedną całość. Klimaty charakterystyczne dla IPY są zachowane, a dodatkowe aromaty pochodzące od norweskiej odmiany drożdży i amerykańskiego chmielu dodatkowo podkręcają smak. Atomowy Morświn to w mojej opinii jedna z lepszych pozycji od browaru Golem, 7 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.