Głubczyce Hammer
Głubczyce Hammer
Głubczyce Hammer
% alk. 7.2
5902325000053addbarcode
ulubione: 4

Niepowtarzalność piwa Hammer to pełny zdecydowany smak, ciemnobursztynowa barwa i szlachetny chmielowy aromat otrzymane dzięki najwyższym i nienagannym standardom produkcji z wykorzystaniem unikalnych technologii browarniczych. Wysoka zawartość ekstraktu i alkoholu sprawia, że piwo to cieszy się uznaniem piwoszy, którzy cenią nie tylko dobry smak,ale i jego moc.
Dodał: ryszard_o - 2012-12-17 09:09:00

oceny Oceny

Użytkownicy 3,37 / ilość: 27
Goście 6,3 / ilość: 20
średnia 4,62/10 / ilość: 47

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2019-11-14 21:51:13
Jak widzę na opakowaniu Browar Głubczyce, Połczyn-Zdrój lub Browary Łódzkie to od razu czuję w ustach ten nieprzyjemny smak i mam gęsią skórkę i cofkę przed kupnem tego wyrobu w niczym nie przypominającym piwa prócz nazwy.
awatar
IKT1989
starstarstar

2019-11-09 09:38:30
Piłem te piwo jakiegoś czasu, przechadzając się z jednych z miejscowych hipermarketów dostrzegłem na regale ładna puszkę zaciekawieniem kupiłem ten produkt i po otwarciu i dalszym spożyciu okazało się że to ... wyrób mocny nie radosny nie powalający!!
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 9 )
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-11-08 23:39:11
Do kurwy nędzy to jest identyczne piwo co ten cały Special Mocne od Głubczyc. Dokładnie te same aromaty skisłego mleka i spleśniałych warzyw, te same smaki syfu i fermentowanej ryby, jedynie Hammer ma ładniejszą puszkę. Ale co mnie obchodzi wygląd puszki, jeżeli jej zawartość to jakaś kiła? Najpotężniej wadliwe piwa jakie piłem w swoim, dość krótkim jeszcze życiu. Gówno, dno, muł i jebany rynsztok. Po co Głubczyce rozlewają to samo pod innymi nazwami? Po co w ogóle to warzą? Jak Kastel i Burger od nich był syfem, bo był, to Special i Hammer zasługują na ocenę -1 / 10. A nawet niżej. O wiele niżej. Do oceny ich wadliwych wyrobów pozostało jeszcze chyba tylko Grillowe Mocne. Problem jest taki, że od miesiąca nie mogę go nigdzie znaleźć. I według mnie jego brak na sklepowych półkach jest niewątpliwie jego największym atutem. Mam nadzieję, że to samo w przyszłości czeka Hammera, Speciala, Kastela i Burgera, bo to wszystko nie powinno istnieć. Ten Special jest profanacją Speciala od grupy Żywiec. Jebaną profanacją i nieśmiesznym żartem. Bo na serio, to przestaje mnie już bawić, a ironia z picia piw od Głubczyc przeradza się w pierdolony cyrk i groteskę.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 2 )
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-11-08 23:30:10
Jota w kurwa jotę pierdolony.Special Mocne, czyli:

"Kurwa. Jebie stęchłym kartonem, jakimś kurwa winiaczem, nie wiem już o chuj chodzi. Smakuje gwoździami, serem jebanym, i kwasem. Żelazo na potęgę, no nie wiem no, no nie mam już pojęcia jaka idea przeświecała wypuszczeniu tego gówna. Po proatu kurwa, Głubczyce. Czy da się to gówno naprawić? Odpowiedź brzmi - Naaaaah mate, It's completely fucked. Omijać to na kilometr, szcuć i wszystko co najgorsze. Szkoda mi ludzi pracujących w Głubczycach, jakbym miał czytać same negatywne komentarze na temat piwa, które warzę, to bym na serio miał popsuty humor. Panowie i panie z Browaru Głubczyce, to nie wasza wina, że takie kurestwo wychodzi na rynek. Zróbcie wy jakiś strajk i rozjebcie tych prezesików łaszących się na pengę, w drobny mak."

Czyli chujowe.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 2, wygląd: 2 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010