Gloger Złote
Gloger Złote
Gloger Złote
% alk. 4.3
Blg 10.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Produkt Browaru Miejskiego Gloger z Białegostoku.

Piwo jasne dolnej fermentacji. Delikatne, ale aromatyczne i sycące, o złocistej barwie, której zawdzięcza swoją nazwę. Znikoma goryczka ustępuje słodowo-cytrusowej bazie, przez co piwo znakomicie pasuje na każdą okazję.

Piwo niepasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny (pilzneński, karmelowy jasny), chmiele polskie i niemieckie, drożdże dolnej fermentacji
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2015-10-12 18:55:07

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 3
Goście 8,11 / ilość: 18
średnia7,71 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
PanEdekGrabki
star
2015-11-19 09:33:19
Wczoraj wieczorem miałem okazję próbować tegoż oto piwa. Kolor piwa złoty, piana biała - trwa długo. Aromat bardzo ciekawy, ponieważ czuć chmiel oraz słody ale przebija się słodycz, jakby owoce leśne lub coś w tym stylu. Wyśmienite. Lekka słodycz w smaku oraz subtelna goryczka.
awatar
ernestipiwko
star
2015-11-16 09:16:47
Piwo złote w barwie, jak sama nazwa na to wskazuje. Biała piana, mogłaby być gęstsza, ponieważ dość szybko opada. Ogromnym zaskoczeniem dla mnie osobiście był aromat. Po otworzeniu butelki już czuć dużo chmielu, słodkość w odpowiedniej dawce. Smak podobnie, nie pijemy zwykłego piwa gdzie czuć chmiel. Lekka goryczka na miejscu, ale nie zalegająca. Ponownie wraca lekka słodkość jakby cytrusów.
awatar
tedzik123
starstar
2015-10-30 11:36:22
Wyśmienity lager! Bardzo delikatne piwo. Złota barwa piwa uzupełniona o gęstą i bardzo przyzwoitą piane. Oczywiście dla zainteresowanych - tak drobne pęcherzyki! Aromat jest niebywały. Rzadko spotykam tak intensywne zapachy tuż po otwarciu butelki i przelaniu do szklanki. Wyczuwalne cytrusy oraz słody - na prawde wyśmienite.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.