Gloger Wredna Morga
Gloger Wredna Morga
Gloger Wredna Morga
% alk. 4.5
Blg 10.0
5905279390508addbarcode

Piwo uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku.

Jasne piwo górnej fermentacji o złożonej, ale umiarkowanej goryczce idącej wprost z bogactwa chmieli. Lekka słodowość, lekka goryczka, lekkie nuty owocowe. Orzeźwiające piwo z przyjemnym aromatem chmielu i bogatym bukietem.
Dodał: Shinodin - 2018-03-02 07:50:14

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 12
Goście 6,6 / ilość: 5
średnia6,18 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-17 21:57:59
Piana biała, drobnoziarnista, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko opadająca i dziurawiąca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, karmelowe akcenty, przyprawowe i drożdżowe klimaty. W smaku nijakie i wodniste, na podniebieniu występują subtelne przyprawowe aromaty, goryczka iluzoryczna, nie zalegająca, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w brązowej kolorystyce, graficznie nie zachęca do kupna, słabo opisana. Warka 10.10.2018. Jak większość wyrobów Glogera piwo jest jednowymiarowe i płaskie w smaku. Styl nazwany Gold East Ale okazał się kolejnym podobnym piwem w stajni białostockiego browaru. Niemrawe przyprawy, słodowość oraz trochę karmelu. Zdecydowanie odradzam, cena wygórowana, jakość nijaka. Mogę zaproponować maksymalnie 5 choć ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.