Gloger Sztos
Gloger Sztos
Gloger Sztos
% alk. 5.8
Blg 14.0
5905279390461addbarcode
ulubione: 4

Opis producenta: Piwo jasne koloru ciemnego złota o niezwykle bogatym smaku i aromacie, charakterystycznym dla piw klasztornych, z wyczuwalnymi nutami korzennymi i cytrusowym aromatem.

Skład: woda; słody: Jęczmienny, Karmelowy, Pszeniczny; chmiele: goryczkowe, aromatyczne, amerykańskie; drożdże: odmiany belgijskiej górnej fermentacji.
Dodał: Gość - 2017-04-11 09:30:59

oceny Oceny

Użytkownicy 6,39 / ilość: 38
Goście 5,5 / ilość: 16
średnia6,13 / ilość: 54

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
SoupDog
starstarstarstarstar

2018-09-30 17:22:43
Trwała, ciemna piana na 2 cm i miedziany, gęsty trunek. Zapach: żaden niestety. Pierwszy smak - też mało konkretny, kubki smakowe przyćmione wysokim stężeniem CO2. Później, kiedy piwo nieco zwietrzało i ociepliło się w szklance, zacząłem odczuwać amerykańskie chmiele. W sumie całkiem niezłe IPA. Belgii niewiele.
Przyjemna etykieta, dobrze opisana. Cena ponad 7 zł w supermarkecie - za drogo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 3, wygląd: 9 )
awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar

2018-07-08 07:50:05
Ha, ubawiła mnie ta nazwa. Ale doceniam pozytywnie kreatywność twórcy. Co do piwa, raczej średnie. Belgian India Pale Ale, zawsze będzie w tyle chociażby przy American India Pale Ale.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
szab12
starstarstarstarstar

2018-03-16 08:13:52
Lekkie rozczarowanie. Cena 6,49 za warkę, czyli nie tak mało. W smaku na początku przyjemna słodycz, która później przeradza się w cierpki, kwaśny posmak. Dosyć nieprzyjemne piwo pod sam koniec, ale nie wiem czy to kwestia stylu, czy producenta. Duże wysycenie piwa i ładny kolor.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-13 22:50:52
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza bursztynowa, ładnie przejrzyste i klarowne, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty przede wszystkim słodowe, trochę karmelowych i żywicznych klimatów, ale generalnie niewiele się tu dzieje. W smaku jest również płasko, mocno słodowo, goryczka iluzoryczna, podobnie jak kontra kwaskowa, karmel i daleko daleko w tle śladowa ilość żywicy, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w morskiej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, ubogo opisana. Warka 10.08.2018. Wodnista i pusta w smaku pseudo IPA, bez jakiegokolwiek wyrazu. Skoro w tym piwie nie ma praktycznie nic z IPY, to tym bardziej jak możemy mówić o jakiekolwiek obecności belgijskich drożdży... śmiech na sali. Aczkolwiek mi do śmiechu nie jest, kolejny bubel od Glogera, jakiś czas temu piłem DNA ze Służby Zdrowia i smakuje dokładnie tak samo. Piwa od Glogera zaśmiecają polski rynek i taka jest prawda, oprócz dwóch trzech w miarę poprawnych wyrobów reszta to dno. 3 i nic więcej, Sztos na pewno to nie jest.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.