Gloger Nocne Antały
Gloger Nocne Antały
Gloger Nocne Antały
% alk. 5.0
Blg 12.8
brak koduaddbarcode

Piwo w niemieckim stylu märzenbier uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku. Zostało wprowadzone do sprzedaży w lutym 2016 roku.

Bursztynowe piwo dolnej fermentacji. Wyróżnia się przepiękną, miedziana barwą i białą piana. Märzenbier w naszym wydaniu charakteryzuje się wyraźnym słodowym smakiem i lekkim, chmielowym aromatem.

Piwo jest niepasteryzowane.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2016-02-08 09:05:30

oceny Oceny

Użytkownicy 5,76 / ilość: 17
Goście 7 / ilość: 10
średnia6,22 / ilość: 27

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-07-09 00:16:16
Jak zwykle przegazowane. Ja rozumiem, że Paulaner Oktoberfest Bier smakuje jak byle lager, ale to nie oznacza, że tak powinna w Polsce wyglądać interpretacja stylu i zwykle nie wygląda, tu mamy wodnistego, półpełnego lagera, w którym dominują nuty chmielowe (w smaku, zapachu prawie nie posiada). Serio to miało być marcowe?
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
piwolog
moderatorstarstarstarstarstar

2017-04-10 11:28:44
Kolor ciemngo bursztynu, klarowne. Piana biała, trzyma się długo Zapach słodowy, lekko owocowy. W smaku słodkie, słodowe z przyjemną nutą chlebową. Słabo wyczuwalna, ziołowa goryczka. Spore wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
danx4pl666
starstarstar

2016-11-17 09:29:39
Podpisuję się obiema rączkami pod komentarzami poniżej i powyżej dla mnie jest to lager w stylu \"Cytrynkowy REDS\" - ale jako marcowe to chyba jakaś kpina browaru ze stylu \"Marcowego\" - to coś smakuje jak nowofalowy \"słabiutki IPA\" rozcieńczony redsem NIC powtarzam NIC NAD TO !!Amen.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-10-04 07:02:28
Piana znikoma, biała, drobnoziarnista, tylko skromnym wianuszkiem okala ścianki szkła, bardzo szybko zanika, o żadnym lacingu nie ma więc mowy. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, subtelnie zmętnione. W zapachu nuty przyprawowe, owocowe i kwiatowe, czuć też drożdże. W smaku bardzo słodkie z wyraźnym przyprawowym akcentem utrzymującym się na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w brązowej kolorystyce, styl ichniejszy, w miarę dobrze opisana. Warka 17.02.2017. Moim zdaniem jest to aromatycznie chmielowy lager z dużą dozą słodowości i ciekawym akcentem przyprawowym i w tych kategoriach będę oceniał to piwo gdyż z piwem marcowym ma naprawdę niewiele wspólnego. Ciekawy wyrób, nie trafiony w styl, ale pomimo tego całkiem pijalny, taki na 6. Tylko trzeba wyprowadzić ludzi z błędu, to nie jest piwo marcowe!
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.