Gloger Classic
Gloger Classic
Gloger Classic
% alk. 5.2
Blg 12.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Produkt Browaru Miejskiego Gloger z Białegostoku.

Piwo jasne, pełne i klarowne. Klasyczny pilsner warzony zgodnie z czeską szkołą piwowarstwa – rześki, z silną goryczką i wyraźnym aromatem chmielowo – słodowym. Od zawsze stanowił doskonałe zwieńczenie dnia po ciężkiej pracy.

Piwo niepasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny: pilzneński, karmelowy jasny, chmiele polskie i niemieckie, drożdże dolnej fermentacji.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-01-26 12:58:40

oceny Oceny

Użytkownicy 8,25 / ilość: 4
Goście 7,91 / ilość: 22
średnia7,96 / ilość: 26

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2016-03-15 23:34:37
Gdybym spróbował jako pierwsze pewnie ocena byłaby wyższa ale po wypiciu typowo chmielowego poprzednika , owocowa nuta była po prostu paskudna.
awatar
Slainte
starstarstarstarstar

2015-11-19 13:10:22
Gloger Classic (12 Blg, niepasteryzowane) ma aromat pełniejszy, bardziej złożony. Jest tam oczywiście przede wszystkim słód i trochę chmielu, ale też jest pewna doza nutek owocowych (maliny) i śmietankowych. Po paru chwilach te dwa akcenty łączą się w wyraźny budyń malinowy. Nie żeby dominował, nie. Stanowi tylko dodatkowy wymiar. Bardzo przyjemne wrażenia. Smak Gloger Classic jest tak elegancki, jak etykieta na butelce - bardzo wyraźna, wyważona słodowa baza, delikatne akcenty owocowe, a chmielu dokładnie tyle i dokładnie takiego, jak trzeba, by zrównoważyć słodycz, a nie zniechęcić podniebienia do kolejnego łyka. I kolejnego. I kolejnego. Wszystko poukładane grzecznie, wyważone, wzorcowo wręcz zharmonizowane. Subtelne, wyrafinowane piwo. Żadnego chaosu, od początku do końca wiadomo o co w nim chodzi.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
PanEdekGrabki
star

2015-11-13 10:33:08
Gloger Classic charakteryzuje się ciemniejszym kolorem słomki. Piwo jest bardzo klarowne, po przelaniu pojawia się przyjemna dla oka biała piana. Nawet po jej zniknięciu daje o sobie znać w postaci koronki na szklance, która towarzyszy nam do końca spożywania trunku. Aromat bardzo ciekawy, bardzo duża chmielu, ale nie czuć nachalności alkoholowej - jak to często bywa przy piwach z solidną dawką chmieli i słodów. Przebija się również subtelna słodkość. Podobnie w smaku. Goryczka jest, pojedyncza całe szczęście - efekt podwójnej goryczki również często zauważalny przy piwach mocno nachmielonych. Polecam, piję.
awatar
Gość
awatar
Gość

2015-11-08 20:04:33
Poprawne piwo ale nic szczególnego za tą cenę. Poziom klasycznego żywca a ten ma tą przewagę, że jest tańszy:)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.