Gloger Bykowe
Gloger Bykowe
Gloger Bykowe
% alk. 5.2
Blg 12.3
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku. Zostało wprowadzone do sprzedaży w lutym 2016 roku.

Jasne piwo dolnej fermentacji, o wyraźnym smaku słodowo-chmielowym i dobrze zaznaczonym aromacie polskiego chmielu. W składzie piwa znajdziemy odmiany Iunga, Sybilla, Marynka.

Piwo jest niepasteryzowane.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-02-10 14:30:54

oceny Oceny

Użytkownicy 6,41 / ilość: 22
Goście 7,8 / ilość: 15
średnia6,97 / ilość: 37

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Beer-o-feel
starstarstarstarstar

2017-08-20 11:05:34
Warka z terminem do 28.12.2017. Kapsel srebrny z nadrukiem Glogera ładny. Krawatka inna niż na zdjęciu przypomina trochę banderolę (różową) i etykieta jw (też różowa). Dla mnie zbyt dużo różu ale to kwestia gustu - generalnie wygląda całkiem dobrze. Aromat z butelki szok - ewidentne, duże utlenienie ze słodem w tle. W smaku to samo plus jakaś kwaśność i niewielka goryczka. Jeśli to tylko w mojej butelce to opina będzie krzywdząca - nie polecam, lecz jeśli to cała warka to gratuluję:(
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 6 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2017-08-18 13:06:13
Rehabilitacja Glogera#2 Polskie chmiele nadały zapachowi kwiatowego charakteru a smakowi ziołowo-gorzkiego. Jeśli miałbym porównywać to osobiście miałem skojarzenia ze Zwierzyńcem. Piana - faktycznie - obfita, gęsta.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-03-12 14:14:59
Słodowo-zbożowy smak , w moim przypadku występował gashing i baardzo obfita piana przez co niemogłem nalać piwa i musiałem robić to seriami , to z czasem denerwujące choć piwo całkiem smaczne ale specyficzne jak na pilsa bo nie wyczuwalna gorycz , słodycz typowo zbożowa i może jakiś miód z tyłu
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-10-22 22:40:04
Piana biała, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się, brak lacingu. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty chmielowe, kwiatowe i oczywiście słodowe, występuje też trochę żelaza. W smaku nieźle słodkie z subtelną, niezalegającą goryczką, lekkie owocowe aromaty, żelazo nadal obecne, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na dość wysokim jak na pilsa poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w różowej kolorystyce, nie do końca mi odpowiadającej, w miarę dobrze opisana, graficznie nic specjalnego. Warka 07.05.2017. Słodkawy, mocno wysycony pils, jak na mój gust zbyt słodki, czuć też niepotrzebny tutaj metal. Gloger wyczuwalny w każdym łyku, nie jest to mój wzorzec pilsa, dlatego też nie dam więcej niż 6 z ogromnym minusem. Białostocki browar ma o wiele lepsze wyroby w swoim repertuarze.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.