Gloger Białe Noce
Gloger Białe Noce
Gloger Białe Noce
% alk. 5.0
Blg 12.5
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu Witbier uwarzone przez Browar Miejski Gloger z Białegostoku.

Jasne piwo pszeniczne, pochodzące prosto z Belgii. Charakteryzuje się wyraźnym aromatem i smakiem owoców cytrusowych, uzyskanym dzięki dodatkowi skórek pomarańczy i kolendry. Dobre nasycenie sprawia, że piwo jest bardzo orzeźwiające.

Piwo jest niepasteryzowane.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-07 20:27:41

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 6
Goście 4 / ilość: 4
średnia4,6 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-20 22:27:27
Wygląd nie w stylu, piwo złociste, klarowne, piana niemal żadna. Zapach również nie w stylu, pachnie jak skrzyżowanie weizena i saison, a smakuje jak wodniste skrzyżowanie saison i weizena, jak ktoś trafnie napisał poniżej, smakuje jak Żywiec Saison rozrobiony wodą pół na pół. Dramat, a nie witbier.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 2 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-05-15 22:22:47
Słaby witbier z tego witbiera...
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-05-02 17:09:28
Za cenę 8,89 możemy nabyć piwa konkurencyjnych browarów wciągające nosem niniejszą produkcję. Smakuje jak rozwodnione Żywiec Saison, czyli piwo o połowę tańsze i o innym stylu.
Słabe wysycenie, piana mizerna. W aromacie silnie wyczuwalne metaliczne nuty, jeszcze silniej uwydatnione w smaku, pozostające długo w jamie ustnej. W niczym nie przypomina witbierów w podobnej klasie cenowej.
Podszedłem ze sporym entuzjazmem, ale mocno się rozczarowałem. Pozdrawiam, nie polecam.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-02-15 23:20:28
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła, nie pozostaje pod zupełnie żadną postacią, wobec czego lacingu oczywiście brak. Barwa ładna, ciemniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty pszeniczne goździki, drożdże i banany, trochę kolendry i skórki pomarańczowej, są to mocne aromaty, nie do końca naturalne. W smaku wyraziste nuty, które były wyczuwalne również w zapachu, utrzymują się na podniebieniu w niezbyt przyjemny sposób, jakby były chemicznie wzmacniane... goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra słodowa i kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, etykieta w beżowej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie nic specjalnego. Warka 01.07.2017. Mierny ten witbier, generalnie nie przekonuje mnie browar Gloger, ma w swoim repertuarze parę niezłych wyrobów, ale większość jest generalnie średniej jakości. Białe noce to jeden ze słabszych polskich witbierów jakich miałem okazję ostatnio degustować. Przekoloryzowany, za dużo tu wszystkiego, a za mało naturalności, 5 z plusem to maksymalna ocena jaką mogę zaproponować za ten wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.