Gloger Baron
Gloger Baron
Gloger Baron
% alk. 10.5
Blg 24.0
5905279390447addbarcode

Wino słodowe. Mocny trunek o niemieckim rodowodzie. Bogactwo mieszanek słodów koniecznie z dodatkiem kardamonu i skórki cytryny
Dodał: Shinodin - 2022-01-05 16:20:53

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-01-01 20:27:46
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty miodowe, dużo suszonych owoców, karmel, przyprawy, skórka cytrynowa, rodzynki, melasa, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, wyklejające podniebienie, karmel oraz suszone owoce w natarciu, finisz miodowy, goryczka iluzoryczna, lekka kontra kwaskowa, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, konkretna ilość ciała, melasa, przyprawy, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Gloger, butelka w eleganckim kartonowym opakowaniu, klimatycznie wykonana graficznie, wyczerpująco i ciekawie opisana. Warka 31.12.2021. Leżakowane około dwóch lat, degustowane dzień po terminie przydatności. Ułożone piwo, bez alkoholowych wstawek. Taki niemiecki Wheat Wine. Pełny w smaku, słodowy o deserowym profilu suszonych owoców (rodzynki), karmelu oraz miodu. Nie czuć Glogerowych przypraw(oprócz kardamonu) i wielka chwała za to. Generalnie jestem zadowolony z jakości, jest ciut za słodko, ale całokształt zasługuje na 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.