Gessner Premium Pils
Gessner Premium Pils
Gessner Premium Pils
% alk. 4.9
Blg 11.9
4019298000049addbarcode

Produkt browaru Privatbrauerei Gessner, mieszczącego się w niemieckim mieście Sonneberg. Warzone zgodnie z niemieckim prawem czystości. Kolor jasny, słomkowy. Zapach delikatny, chmielowo-ziołowy. Piana wysoka i obfita, niestety szybko opada. W smaku chmielowe z lekkim dodatkiem słodu i ziół. Uwagę zwraca eleganckie opakowanie, dedykowana butelka, zamknięcie typu "top swing" z porcelanowym kapslem.
Dodał: Stacher93 - 2013-02-11 14:11:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,53 / ilość: 15
Goście 7,89 / ilość: 35
średnia7,48 / ilość: 50

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2023-04-23 16:19:06
Ciecz jasnozłota/słomkowa, klarowna. Potężna czapa białej piany. W aromacie kwaśna słodowość a'la mokre zboże, tona DMS-u i siara. Chmielu nie czuć.

W smaku jest wytrawnie, delikatnie słodowo i wyraźnie goryczkowo. Piwo jest lekkie i szybko wchodzi, po krótkiej chwili człowiek zapomina o niezbyt atrakcyjnym aromacie. Goryczka jest trawiasto-pieprzowa, długo utrzymuje się na języku. Tak czy owak - jest to średniak wśród niemieckich pilsów. Mając obok na półce Bittburgera czy Jevera, można o nim spokojnie zapomnieć.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 3, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-11-29 12:14:28
Wchodzi jak woda gazowana
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-03-13 13:20:25
Krystaliczny, wytrawny, jasno-słomkowy, goryczka umiarkowana do słabej, raczej kwaskowy, w zapachu ziemia, zboże, chleb. Tak powinien być german pils. Nie wiesz kiedy znika ze szkła. Fajne piwko.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-11-12 22:00:57
Piana biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa zaskakująco jak na pilsa jasna, słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty słodowe, chlebowe oraz ziemiste aromaty, trochę zboża wraz z ziołową wonią. W smaku gładkie i leciutkie, wyraźnie słodowe z przyjemnym ziemistym posmakiem, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, jest chlebek i subtelna łodygowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Butelka z krachlą, etykieta w zielonej kolorystyce, wykonana w eleganckim stylu. Warka 10.06.2021. Bardzo smaczny niemiecki pils, wysoce pijalny, świeży i orzeźwiający. Nie ma się do czego doczepić, może można by się pokusić o ciut większa goryczkę? Oprócz tego bez zarzutu, mocna 7 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.