Gentleman Zdradziecki Pocałunek
Gentleman Zdradziecki Pocałunek
Gentleman Zdradziecki Pocałunek
% alk. 10.8
Blg 24.0
5906395280247addbarcode

Gęsty jak olej, czarny jak noc! Poczuj smak czekoladowego likieru z domieszką sherry i przygotuj się na potężną eksplozję aromatów. Charakter tego piwa bywa niebezpieczny jak ojczyzna Puszkina. Wystrzegaj się jego potężnej mocy. Zatknięty w butelce zdradziecki pocałunek z krainy pustej, białej i otwartej czyha cierpliwie na kolejną ofiarę.
Dodał: David_Haye - 2020-06-25 17:19:54

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-24 21:15:30
Aromat połączenie czekoladowości z nutami kawy. Nie czuć paloności. Co ciekawe jest nuta \"porterowa\". Czuć lekkie owoce. Też nuty melanoidynowe. Piana znikoma, wręcz nie ma. Barwa mało RISowa. Brąz, klarowne. W szkle aromat inny, takie wiśnie ze szlachetnym alkoholem. Ciekawy i nietypowy jak na RIS aromat. No niestety troszkę mało ciała. Jak na 24 BLG to średnio. Jest wręcz \"wodniste\". W smaku jest całkiem dobrze, ale totalnie niestylowo. Jest czekolada i karmel. Zero kawy i brak paloności. Jest naprawdę mocno słodko. Brakuje mi goryczki. Jest niska, ale ginie w morzu słodyczy. Trochę owoców, w typie śliwek jest też. To ma być niby RIS? Jak dla mnie to połączenie Porteru Bałtyckiego z Barley Wine.Chyba nie tak miało to wyglądać,choć dobre jest.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.