Funky Fluid Usual
Funky Fluid Usual
Funky Fluid Usual
% alk. 5.2
Blg 13.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

USUAL to Session New England IPA chmielone zestawem Azacca + Mosaic + Citra i fermentowane drożdżami London Fog. Jest soczyście, prym wiodą mango, ananas i cytrusy. [opis z facebooka Funky Fluid]
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-09-26 09:49:47

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-01-16 12:41:58
Wspaniałe piwo od Funky Fluid, który kolejny raz wykazuje się najwyższym standardem. Aromat przecudowny, tropikalne owoce z ananasem na czele. W smaku również mega pijalne i pyszne. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-12-17 18:29:29
No aromat to owoce tropikalne. Mango, marakuja. Też czuć cytrusy, głównie grejpfrut. Piana średnio obfita, drobna. Jasnożółte, ze sporym zamgleniem. Mało hazy, mało soczkowe. W szkle diesel, czyli Mosaic. Już mniej owocowo. Raczej niskie wysycenie. Ciało takie sobie, ale to wkońcu wersja sesyjna. Gładkie no dość dobrze, ale bez rewelacji. Owocowość taka cytrusowa, ale taka dość specyficzna. Nie są to takie standardowe cytrusy, ale ta owocowość nie powala swoją mocą czy intensywnością. Piwo jest dość słodkie. Goryczka niska. Soczkowość muszę ocenić dość dobrze. Mało porywające jest to piwo muszę przyznać. Poprawne generalnie, ale to tyle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-10-02 18:29:22
Piwko mętne o barwie słomkowej. Tworzy gęstą, białą pianę, która utrzymuje się przez dłuższą chwilę. W zapachu moc owoców cytrusowych i tropikalnych: mandarynka, grejpfrut, białe winogrona - piękny aromat. W smaku wytrawne z przyjemną, cytrusową goryczką. Kolejne smaczne piwko od Funky Fluid. Warka 16.06.2021. Kupione za 12,60 zł (puszka) w sklepie z kraftami.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.