Funky Fluid Twice As Nice
Funky Fluid Twice As Nice
Funky Fluid Twice As Nice
% alk. 7.6
Blg 19.1
5907772092156addbarcode
ulubione: 2

Mocno nachmielone podwójne IPA z browaru Funky Fluid, hoprate: 17,5g/l. Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel: Mosaic, Amarillo, Citra, Comet, Simcoe, drożdże.
Dodał: nietzsche - 2019-12-19 10:55:56

oceny Oceny

Użytkownicy 8,25 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,25 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-05-11 19:06:32
Piana bardzo wysoka, leciutko żółtawa, raczej drobnopęcherzykowa, chociaż gdzieniegdzie przebijają się większe pęcherze, pozostawia na powierzchni całkiem miły dla oka kożuszek.
Barwa bardzo zmętniona, żółta w stronę mango i pomarańcza, jednak trochę mniej \"żywa\" niż chociażby w Funky Fluid FullTime.
Zapach przyjemny, lekko słodkawy, białe owoce, sporo cytrusów i chmielu, lekka kwaskowa kontra.
Smak: wysycenie średnie, lekko kremowe, bardzo przyjemne odczucie w ustach, Goryczka średnia+, krótko zalega, jest słodycz i owocowość, aczkolwiek wydaje mi się że tej słodyczy jest mniej niż w FullTime do którego trochę się odnoszę. Z owoców raczej cytrusy i coś w stronę bardziej białych, a nie typowo egzotycznych, bardzo pijalne dzięki fajnej teksturze. Porównując do FullTime uważam, że to jest odrobinę lepsze, co prawda goryczka mogłaby być wyższa, ale i tak jest nieźle. 8,5/10
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-04-16 20:11:29
No mega owocowo w aromacie. Połączenie cytrusów i białych owoców. Też lekka cukierkowość. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Piwo jest ciemnożółte, lekko przymglone. Kolor taki przygaszony. Wygląd takiej klasycznej IPA, z lekką mętnością. W szkle słodkie białe owoce, takie liczi. Wysycenie średnie, ale przyjemne, tak rośnie w buzi. Piwo jest kremowe. Bardzo przyjemna tekstura. Fajne ciało, wkońcu to 19. Podstawa słodowa jest mega konkretna. Jak przystało na Double IPA piwo jest słodkie. Goryczka wg grafiki miała być 3/5 więc dość wysoka, ale moim zdaniem jest niższa. Owocowość dość słaba, ale jak miałbym określić to w stylu białych owoców. Goryczka za niska, krótka i taka ziołowa. Alkohol naprawdę dobrze ukryty, ale czuć, że mamy do czynienia z piwem z ciężkiej wagi. Dzięki tej niesamowitej gładkości piwo jest super pijalne. Oczywiście lekko landrynkowa nuta jest. Mało owocowości, ale sporo słodowości. Brakuje mi do tej słodyczy dobrej goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-02-24 20:26:28
Piana biała, drobnoziarnista, ładnie gęsta i puszysta, wysoka na około półtora centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca trwały lacing na ściankach szkła, plus za nią. Barwa ciemniejsza piaskowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu wyraźne nuty owocowe, ale nie świeże, takie dojrzałe, lub podchodzące wręcz pod suszone, lekka żywica, karmel, coś jakby waniliowy akcent, pachnie bardzo aromatycznie, aż chce się spróbować. W smaku konkretne i treściwe, nie powiem dość słodkie, ale skontrowane zalegającą goryczką, sporo żywicy i karmelu, pojawiają się zbożowe klimaty, przejrzałe owoce dominują na kubkach smakowych płatki owsiane i pszenne zagęszczają fakturę, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Funky Fluid, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 05.08.2020. Dobra i soczysta Double IPA, może trochę za bardzo idąca w owocową słodycz względem mniejszej goryczki, ale pijalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Czuć świeżość, chmielenie i nie oszukanej jakości składniki. Konkrecik ode mnie dostaje 8 z małym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-01-24 18:48:18
Barwa złocista, zmętnione. Piana wysoka, gęsta, sztywna, bardzo wolno opada, zdobiąc szkło. W zapachu moc cytrusów i białych owoców. W smaku najpierw czuć słodycz przejrzałych owoców. Jednak dość szybko ustępuje ona coraz wyraźniejszej grejpfrutowej goryczce. Dobre, gorzkie piwo. Warka 05.08.2020. Kupione w sklepie alkoholowym za 11,99 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.