Funky Fluid Triple El Dorado
Funky Fluid Triple El Dorado
Funky Fluid Triple El Dorado
% alk. 9.0
Blg 21.0
5903999513016addbarcode
ulubione: 1

Triple NEIPA chmielona El Dorado
Dodał: nietzsche - 2022-10-20 19:47:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,44 / ilość: 16
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,44 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-11-20 22:55:23
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu akcent gruszki, ananasa, żywica, nafta, żółte owoce, subtelna alkoholowa woń, susz, miód, trochę zielonej cebulki. W smaku bardzo słodkie, karmelowe niestety całkiem znacznie wchodzi alkohol, taki nie ułożony, gruszka, żółty, suszony owoc, miód, ogólna słodycz, taki wręcz ulepek, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, brak kontry kwaskowej, puszysta faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, dość monotonna oprawa graficzna, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 05.10.2023. Słodka, owocowa Triple IPA, trochę jednostajna, alkoholowa, jak dla mnie zupełnie bez zachwytu...przyciężkie...ode mnie 6 z ogromnym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2022-11-06 11:37:49
Słonecznie pomarańczowe i mętne. Piana biała, skromna i szybko ucieka. Aromat owocowy, brzoskwiniowy.
Gęste, słodkie. W smaku słodowo owocowe. Znów brzoskwinie. No i skórkowo pestkowa goryczka od nich. Całkiem spora. Prawie równoważy słodycz. Jakieś trzy plato mniej i było by całkiem pijalne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-10-22 22:21:51
Funky Fluid - browar, którego produkty można brać w ciemno. Jako miłośnik ipek, zawsze dostaję coś extra od nich. Nie inaczej jest w Eldorado.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-10-21 04:15:22
Wygląd: ciemny żółcień, naprawdę ciemne na tle innych hazy dipek, bardzo zmętnione, ładna piana, drobny puch, i lacing.
Zapach: zielony agrest z nutami żywicznymi, gruszka, mango, melon, ananas z puszki, sporo białych owoców, cebula cukrowa, pestki jabłka, trochę nawet rodzynek. Powiedzmy, że nie powala intensywnością, ale jest tak samo intensywny jak np. ostatnio pite kolabo Pinty z Monsters, gdzie chwalono się nachmieleniem 20g/l
Smak: porównując do w/w kolabo, które miało 8% i waliło wódą, to tu przy 9% alkohol jest subtelniej ukryty, aromaty owocowe zbliżone do tych z zapachu, o ile jednak tam dało się wydodrębić poszczególne ich niuanse, to w smaku zlewają się w taki nektar z jasnych owoców, przełamany jednak fajną żywicznością z nutą cebuli ;) Fajnie jest to piwo ułożone, ostatnio hazy dipki są strasznie mdłe, zamulające, tu, pomimo słodkości tego piwa, całkiem fajnie się to układa. Ocena bliżej 7,5, ale jak na piwo debiutujące w dyskoncie, z ceną z 30% niższą od typowych dipek, z których większość jest niestety xujowa, to szacun.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.