Funky Fluid Take Me!
Funky Fluid Take Me!
Funky Fluid Take Me!
% alk. 4.9
Blg 13.5
5907772092392addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Połączenie bardzo mocnego chmielenia i wysokiej pijalności - sesyjne New England IPA nachmielone odmianami z USA i Niemiec.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiele (Huell Melon, Citra, Amarillo, Mosaic, Columbus), drożdże Hazy Daze.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-24 08:21:26

oceny Oceny

Użytkownicy 8,6 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,6/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-30 21:43:06
No mega intensywny aromat. Owoce ale takie nietypowe w typie brzoskwiń, moreli. Też tropiki, głównie mango. Jest też owsianka. Też Mosaicowa nutka, al'a nafta. Piana średnia, średnio i drobno pęcherzykowa.Piwo jasnożółte, soczyste i hazy. W szkle aromat poszedł w owoce tropikalne. Słodka nuta. Wysokie wysycenie, ale jest to uczucie bardzo przyjemne. Piwo jak na te parametry ma fajne ciało. Mega gładkie. Owocowośc to połączenie białych owoców, tu melon i ogórek z tropikami, tu mango. Jak na Session przystało, piwo jest zabójczo pijalne. No wręcz znika! Wypiłbym kilka takich z pewnością. Lekkie gryzienie chmielu. Bardzo fajna dość konkretna goryczka. Taka mocno żywiczna, ale nie zalega. No takie piwo to mogę pić i pić długo. Super soczyste, lekko soczkowe, pij!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2020-06-27 18:05:58
Bardzo dobre piwo. Odmiany chmieli z USA i Niemiec świetnie skomponowane. Delikatne, wyjątkowo pijalne. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-06-10 22:29:39
Piwko o barwie piaskowo - cytrynowej, bardzo mętne. Tworzy ładną, wysoką, białą pianę, która dość długo się utrzymuje. Po zredukowaniu kożuch i lacing towarzyszą do końca. W zapachu cytrusy (grejpfrut, skórka pomarańczy) i sporo akcentów podobnych do aromatu białych owoców. W smaku wytrawne, z dość wyraźnym zbożowym tłem i goryczką, która kojarzy się z mocną gorzką herbatą i trudno w niej znaleźć nut owocowych. Goryczka może nie jest zbyt mocna, zalegająca, jednak brak jej szlachetności, której można byłoby się spodziewać. Warka 03.03.2021. Kupione w sklepie specjalistycznym za 13,00 zł za puszkę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-10 21:42:28
Piana ładna biała, drobnoziarnista, gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu świetny aromat owocowy, cytrusy, białe owoce, melon, soczkowy klimat odrobina zboża. W smaku lekkie, ale nie wodniste, czuć konkretne nachmielenie o subtelny egzotyczny profil, goryczka lekko zalegająca o profilu cytrusowym, lekka kontra kwaskowa, więcej zbożowych woni, bardzo gładka faktura, zanika natomiast trochę efekt soczkowości, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, chyba tylko taka występuje, kolorystyczna wariacja graficzna jak zawsze z browaru Funky Fluid, elegancko i wyczerpująco opisana. Warka 03.03.2021. Udana NE IPA w wersji sesyjnej i czuć tą lekkość pijalności. Mamy aromat, sesyjną goryczkę, w smaku brakuje co prawda trochę tego owocowego pazura, ale jest to solidny wypust. Na upalny dzień idzie jak woda(i o to chodzi w session) . Ode mnie 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010