Funky Fluid Simple IPA
Funky Fluid Simple IPA
Funky Fluid Simple IPA
% alk. 6.7
5907772092347addbarcode
ulubione: 2

Sowicie chmielone India Pale Ale z Browaru Funky Fluid. Za majestatyczny i bujny profil chmielowy odpowiadają odmiany: Monroe, Citra, Mosaic, Chinnok i Iunga. Wyczujesz multum owoców cytrusowych i tropikalnych. W smaku jak na styl przystało solidna dawka goryczki nadaje odpowiedni charakter. Piwo jest lekkie w odbiorze przez co świetnie pijalne. Prezentuje się atrakcyjnie przelane do IPA glass. Będzie świetnym dodatkiem do grilla.
Dodał: marti86 - 2020-05-07 13:21:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7,36 / ilość: 14
Goście 8 / ilość: 1
średnia 7,4/10 / ilość: 15

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-16 18:57:04
W aromacie połączenie owocowości białych owoców i owoców tropikalnych. Melon, gujawa. Piana dość obfita, drobnopęcherzykowa. Barwa ciemnożółta, mętne. Hazy jednak to nie jest. Po przelaniu do szkła aromat dalej białe owoce. Wysycenie dość niskie, ale tak fajnie piwo rośnie w buzi. Fajne ciało. Piwo jest naprawdę przyjemnie gładkie. Owocowość taka specyficzna. Może nie do końca intensywna, ale jest i idzie w takie białe owoce, ale takie bardzo dojrzałe. Kurczę smakuje trochę jak Double IPA. Piwo jest takie trochę soczkowe, choć niestety nie ma tu soczystości. A jedno bez drugiego daje taki trochę niepełny efekt. Piwo jest dość słodkie i jest złamane tylko niską goryczką. Piwo jest z pewnością pijalne. Jest dość wyraźna podbudowa słodowa. Przyzwoite.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-06-01 00:12:15
W aromacie chmiel... dużo chmielu! w smaku nieco bardziej stonowane (jak pisze Lukasz) ale czuć goryczkę. Oczywiście jest to subiektywne i zmienia się z czasem nasze postrzeganie goryczki. Ale tutaj jest odczuwalna, ale nie zalegająca. W smaku takie aksamitne i lekkie. Piana u mnie się trzymała chwilę, ale była ładna. Drobno pęcherzykowa.
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-05-22 22:28:37
Barwa żółto - pomarańczowa, zmętnione. Piana umiarkowana, dość wolno opadająca, ładnie oblepia szkło i pozostawia wyraźny kożuch. W zapachu dojrzałe słodkie białe owoce. W smaku grejpfrutowo - pieprzowa goryczka. Te pieprzowo - ziołowe nuty jakoś nie do końca mnie przekonały. Warka 23.04.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 9,90 zł.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-05-22 00:09:22
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu niewyraźne nuty owocowe idące w stronę tych suszonych, sporo karmelu, mniej żywicy, melon, subtelna kwiatowość. W smaku melon nadal aktualny, razem z karmelem i minimalna dawką żywicy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, średnia ilość ciała, powiedziałbym nawet że mała, spora wodnistość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel różowy od browaru Funky Fluid, etykieta w niecodziennej kolorystyce, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 23.04.2021. Browar Funky Fluid w polskich realiach oceniam na całkiem niezły browar. Jednak ta... prosta IPA pozostawia u mnie pewien niedosyt. Wszystkiego jest mało, aromatu, charakteru tego stylu... pijalność stoi na bardzo wysokim poziomie, ale nie czuć zapowiadanego mocnego chmielenia. Funky Fluid stać was na więcej. W tym przypadku mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010