Funky Fluid Simple IPA
Funky Fluid Simple IPA
Funky Fluid Simple IPA
% alk. 6.7
5907772092347addbarcode
ulubione: 1

Sowicie chmielone India Pale Ale z Browaru Funky Fluid. Za majestatyczny i bujny profil chmielowy odpowiadają odmiany: Monroe, Citra, Mosaic, Chinnok i Iunga. Wyczujesz multum owoców cytrusowych i tropikalnych. W smaku jak na styl przystało solidna dawka goryczki nadaje odpowiedni charakter. Piwo jest lekkie w odbiorze przez co świetnie pijalne. Prezentuje się atrakcyjnie przelane do IPA glass. Będzie świetnym dodatkiem do grilla.
Dodał: marti86 - 2020-05-07 13:21:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7,29 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,29/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-05-22 22:28:37
Barwa żółto - pomarańczowa, zmętnione. Piana umiarkowana, dość wolno opadająca, ładnie oblepia szkło i pozostawia wyraźny kożuch. W zapachu dojrzałe słodkie białe owoce. W smaku grejpfrutowo - pieprzowa goryczka. Te pieprzowo - ziołowe nuty jakoś nie do końca mnie przekonały. Warka 23.04.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 9,90 zł.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-05-22 00:09:22
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu niewyraźne nuty owocowe idące w stronę tych suszonych, sporo karmelu, mniej żywicy, melon, subtelna kwiatowość. W smaku melon nadal aktualny, razem z karmelem i minimalna dawką żywicy, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, średnia ilość ciała, powiedziałbym nawet że mała, spora wodnistość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel różowy od browaru Funky Fluid, etykieta w niecodziennej kolorystyce, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 23.04.2021. Browar Funky Fluid w polskich realiach oceniam na całkiem niezły browar. Jednak ta... prosta IPA pozostawia u mnie pewien niedosyt. Wszystkiego jest mało, aromatu, charakteru tego stylu... pijalność stoi na bardzo wysokim poziomie, ale nie czuć zapowiadanego mocnego chmielenia. Funky Fluid stać was na więcej. W tym przypadku mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-05-21 19:53:23
Aromat z butelki mocno chmielowy, w szkle zdecydowanie bardziej delikatny, słodowy. Wygląd modelowy - mętne, barwa od jasnej pomarańczy do niemal miedzianego. Piana gęsta, trwała, lepiącą szkło. W smaku zaś bardzo przeciętnie. Goryczka za niska, zdecydowanie za niska. Po parametrach spodziewałem się też większej pełni. Ciężko napisać coś więcej, jest super pijalne. Ale niestety za mało charakteru. Gdyby nazwali to session IPA... Ale wtedy zbyt dużo procentów. Mieszane uczucia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
DymekMU
starstarstarstar

2020-05-10 22:22:13
Wygląda jak klasyczna IPA, lecz zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Lekko czuć cytrusy i tropikalne owoce jak melony, ale bardzo lekko. Smak mało intensywny, może takie było założenie ? nie wiem, dla mnie przeciętna, lekka IPA.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010