Funky Fluid Sausage Party
Funky Fluid Sausage Party
Funky Fluid Sausage Party
% alk. 2.7
Blg 8.0
IBU 40
5907772092354addbarcode

Jakiś czas temu uwarzyliśmy wspólnie z Same Krafty - multitap coś, czego jeszcze w naszej ofercie nie było - Grodziskie. Solidnie nachmieliliśmy je polskimi odmianami od PolishHops - Książęcym, Oktawią, Sybillą i odmianami eksperymentalnymi.
Dodał: ekoman69 - 2020-06-01 09:21:19

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-08-02 13:23:32
Grodziskie od Funky Fluid? Może być ciekawe piwo. Jest wędzonka, ale taka delikatna. Czuć, że to wędzonka dębowa, bo wędzonka w klimacie ogniska. Delikatna słodowość w tle. Piwo nalewane do szkła od Grodziskiego. Prezentuje się pięknie. Wysoka, gęsta piana. Barwa ciemnożółta, zamglona, intensywna. Ze względu na charakter szkła, piwo ma słaby aromat. Taki to urok. Wysycenie dość niskie jak na Grodzisza, więc tak sobie. Fajne ciało. Piwo ma 8 BLG i wcale nie jest wodniste. Jest gładkie, więc płatki owsiane zrobiły swoje.Wędzonka w smaku, tak jak w aromacie taka leciutka. Bardziej intensywna w tym piwie jest nuta kwaśna, kojarząca się z cytrusami. Czyżby efekt dodanych polskich chmieli? Wkońcu mamy tutaj Hoppy Grodziskie, więc taka wariacja na temat Grodziskiego. Jest goryczka, krótka i niezalegająca. Piwo z tych wytrawnych, a szkoda, bo ja wolę jak Grodziskie ma właśnie tą słodką nutę. Liczyłem na więcej, choć pewnie dalej dobre to piwo, ale mam prośbę do Funky Fluid, róbcie Hazy Ipki, bo to wam super wychodzi, na klasykę jeszcze przyjdzie czas.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-06-11 17:44:13
Jasno pomarańczowe, mętne. Piana niezbyt wysoka, zbita. Nie ma jednak podejścia do piwa z Grodziska. Delikatne nuty wędzone w aromacie. W smaku lekkie, wydaje się bardzo w stylu. Dym delikatny, idealny. Troszkę goryczki na finiszu. Gładkie, ekstremalnie pijalne. Idealne na słoneczną pogodę, myślę że to jedno z lepszych wakacyjnych piw w sprzedaży.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-05-31 22:22:34
Piwko o barwie żółto - pomarańczowej, zmętnione. Piana niezbyt wysoka i niezbyt trwała (szkoda - grodziskie kojarzy mi się z wysoką trwałą pianą). W zapachu bardziej wędzony oscypek, niż kiełbaska. W smaku przyjemna ziołowa goryczka, z pod której próbuje przebić się delikatna wędzonka. Piwo orzeźwiające. Wypiłem z przyjemnością, choć reszta domowników się tylko krzywiła (ale oni nie wiedzą co dobre). Warka 2020-08-11. Kupione w sklepie z kraftami za 11,40 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.