Funky Fluid Remember My First Check-In
Funky Fluid Remember My First Check-In
Funky Fluid Remember My First Check-In
% alk. 4.2
5907772092828addbarcode
ulubione: 1

Trunek uwarzony z okazji 10 rocznicy portalu Untappd przez Funky Fluid. Jest to Berliner Weisse z dodatkiem lokalnego składnika, czyli w tym przypadku dla FF śliwki łąckiej, rosnącej nieopodal Browaru Zarzecze.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-10-26 20:16:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,25 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-02-16 18:29:39
No sporo śliwki w aromacie. To taki aromat kojarzący się ze swojskim winem. Pamiętam piłem Forest Fruit z Browaru Trzech Kumpli i był podobny aromat. Ta śliwka ma dużo w sobie słodyczy. Piana dość niska, drobna. Barwa taka kojarząca się z kompotem ze śliwek, ciemna pomarańcz wpadająca w jasną czerwień, klarowne, takie trochę przygaszone. Po przelaniu do szkła trochę mniej słodyczy, a pojawiła się kwaśna nuta. Tu już aromat nie przypomina swojskiego wina, tylko śliwkową oranżadę. Wysycenie dość wysokie, ale piwo dzięki temu jest takie puszyste. Bardzo gładkie i to duże zaskoczenie. Piwo ma bardzo fajne ciało, nie wiem ile ma BLG, ale stawiam, że ok. 10 BLG, więc jak na taki ekstrakt piwo jest ciekawe. Fajna owocowość. Śliwka bardzo wyraźna, jest tak wpleciona ze słodowością i daje to fajny efekt lekko słodkiej śliwki. Kontra kwaśna taka akurat i bardzo dobrze, bo Berlinery lubią być zbyt kwaśne. Piwo jest jak widać zbalansowane.Nie przepadam za tym stylem, ale to piwo jest smaczne. Połączenie owocowości ze słodowością i delikatnej słodyczy z delikatną kwaśnością
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-02-07 13:15:50
Piana biała, średniej wysokości, drobno i średniopęcherzykowa.
Barwa lekko zamglona, miodowa z jasnym odcieniem w stronę soku śliwkowego.
Zapach bardzo fajny, orzeźwiający, dużo śliwki, kwaskowo-jogurtowe nuty, leciutka słodycz.
Smak: wysycenie średnie-, fajna kwaskowość z lekko jogurtowym posmakiem, śliwka użyta idealnie, gra główną rolę, ale też nie jest zbyt nachalna, orzeźwienie i pijalność na wysokim poziomie. 7,5/10 nawet w stronę 8.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-11-22 16:06:19
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, lekko zmętnione. W zapachu przyjemne nuty śliwkowe, jogurtowe klimaty, subtelny zbożowy klimat, generalnie jednak jest to śliwka. W smaku również dominuje ten owoc choć nie jest nachalnie zaznaczony, dużo jogurtowej kwaskowości, wysoka pijalność, gładka faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w żółtej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 20.10.2021. Smaczny Berliner Weisse z dodatkiem śliwki, udane połączenie smaków, zadowalający efekt orzeźwienia. Funky Fluid po raz kolejny stanął na wysokości zadania mocna 7 będzie sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.