Funky Fluid & Nook Moderne French IPA
Funky Fluid & Nook Moderne French IPA
Funky Fluid & Nook Moderne French IPA
% alk. 6.4
5903999510336addbarcode

Przed Wami nasze najnowsze New England IPA, w którym pobawiliśmy się nieco chmielem, w poszukiwaniu nowych aromatów i smaków. Moderne French IPA, uwarzone w kooperacji z Browar NOOK, nachmieliliśmy głównie odmianą Barbe Rouge, z upraw w Alzacji. Czego możecie się spodziewać? Intensywnego aromatu czerwonych owoców, uzupełnionego o nuty cytrusowe.

Przedpremierowe beczki leją się z kranów w kilku miejscach w Polsce już w ten weekend, dystrybucja puszek rusza natomiast w nadchodzącym tygodniu.
Dodał: JP2137 - 2021-05-05 19:26:03

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
stresS
starstarstarstarstar

2021-05-15 23:14:28
Piana praktycznie nie istnieje, barwa jak ja to mówię, ala fanta. Aromat nie jest jakiś mocno wyczuwalny i nawet ciężko mi go określić. W smaku żywica i nieco czerwonych owoców, pijalne, goryczka nie dusi.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-05-11 21:47:35
Podtrzymuję swoją opinię o Funky Fluid i NEIPA - w chwili obecnej robią najlepsza na rynku (tym razem w kooperacji z Nook). Chmielem wiodącym główny prym jest francuski Barbe Rouge. Piwo ma pomarańczowy kolor, ale w smaku i zapachu faktycznie czuć czerwony (różowy) grejpfrut i jakby truskawki (?). Pełne, gęste, wybitnie pijalne. Delikatnie landrynkowe, ale absolutnie do przeżycia. No i goryczka jest na poziomie! Piątka z plusem.
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-05-09 18:52:37
Mętne, żółtawe. Piana niska i nietrwała, za to lepi szkło. Zapach żywicy i białych owoców. W smaku dominuje mocna goryczka, żywiczna. Piwo jest gładkie, ale nie jest mocno kontrowane słodowością. Wysoko pijalne, serio. I bardzo smaczne. Dobra robota.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
rewo
starstarstarstarstar

2021-05-04 22:58:00
Mętne, wręcz soczkowo-złote. Aromat: owoce, porzeczka, truskawka czuć też dodatek płatków, przyjemnie słodki zapach. W smaku już wytrwne, pełne, wyrazista goryczka na końcu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.